Genç Bir Kıza Taciz Ettiği İddia Edilen Mehmet Çelik Tüm Gerçekleri Anlattı!

Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizinde 'Taner' karakterini canlandıran Mehmet Çelik, tatilde tanıştığı kıza taciz ettiği iddia edilmişti. Olayla ilgili savcılığa ifade veren oyuncu, konuk olduğu bir programda tüm gerçekleri anlattı.

26.07.2021-15:36 - (Son Güncelleme: 26.07.2021-15:36)Genç Bir Kıza Taciz Ettiği İddia Edilen Mehmet Çelik Tüm Gerçekleri Anlattı!

Oyuncu Mehmet Çelik'in bir eğlence mekanında tanıştığı M.C. isimli genç kadınla gece yarısı denize girdiği ve tacizde bulunduğu ileri sürüldü. H.M. isimli bir görgü tanığı için şahit olduğunu söylediği taciz olayıyla ilgili 'Kız çok korkmuş ve ağlıyordu. Adamın üzerindeki kıyafetleri yırttığını söyledi. Biz de hemen havlu bulup üzerini örttük. M.C., olay sonrası devlet hastanesine, ertesi gün de rapor almak için Dokuz Eylül Üniversitesi'ne gitti. Sonra da savcıya ifade verdi' dedi.

OLAYIN DETAYLARINI ANLATTI

Yaşanan olayların ardından kısa sürede gündem olan Mehmet Çelik, Uçankuş TV'de yayınlanan Hayatın İçinden programına telefonla bağlanarak taciz iddiasıyla ilgili tüm detayları anlattı. Oyuncu, dakika dakika anlattığı olayda şunları söyledi: 'Kızın küçük olduğu söyleniyor ama 18 yaşından büyük. Ben savcıya gittikten 3 gün sonra tanık olarak bir kadın ortaya çıktı. Tanık, kadının denizden çırılçıplak çıktığını bunun nedeni olarak da benim onun kıyafetlerini yırttığımı söylemiş. Olay 18.07.2021 tarihinde oluyor. Kamera kayıtları zaten savcılıkta izlendi. Bu kız bir eşcinsel arkadaşıyla mekanda benim arkama geliyor. O zamana kadar da benim yanıma 4-5 tane farklı kadın gelerek arkadan sarılıp dans etmeye çalışıyor. Bende onları ittiriyorum. Ben o mekana DJ arkadaşım ve mekanda çalışan herkesi tanıyorum.'


'KIZLA YAKINLAŞARAK DANS ETTİK'

Girdiği mekanın tandık olduğunu söyleyen Çelik, 'Kızın yanında gay arkadaşı arkamdan beni dürttü ben de farklı bir tepki gösterdim. 4-5 dakika sonra bu kız benim önüme gelip bana sarılıp öpmeye başladı. Ben de onunla dans ettim. Yaklaşık 15 dakika sonra benim anlatamadığım şekilde bizim bir yaklaşmamız oluyor. Sonra bana 'Denize girelim mi?' dedi. Kabul ettim ve girdik. Olayda kumsal diye bahsedilen yer DJ kabinin olduğu bir mekan ve arka tarafı da herkesin denize girdiği bir yer. Asla kızla yalnız kalmadık.' dedi.

'DENİZDE YAKINLAŞTIK'

Suçlamaları kabul etmeyen ünlü oyuncu, 'Beni çevremde tanıyan tanır. Bu kız denize girmeden önce 'Çırılçıplak girelim' dedi. Ben de o mekanda herkesi tanıdığımı, oyunculuk yaptığım için çırılçıplak denize giremem dedi. Kızda siyah elbise vardı ve üstünde iç çamaşırı yoktu. Denize girdikten sonra aramızda bir yakınlaşma oldu. Kızla cinsel anlamda hiçbir şey olmadı.' açıklamasında bulundu.


'BİRDEN AĞLAMAYA BAŞLADI'

Sözlerine devam eden oyuncu '1 buçuk dakika sonra kız beni ittirerek 'Benim sevgilim var, ben ona nasıl böyle bir şey yaparım' demeye başladı. Yan tarafımızdaki insanlarda güldüler bize. Orada bağırıp insanların duymama ihtimali yok. Ben de tırstığım için ne yapıyorsun dedi. Korktuğum için direk denizden çıktı. Üstüm ıslak olduğu için arabamdan gömlek alıp giydim ve mekana geri döndüm. Görgü tanıdığı kızla alakalı hiç bilgim yok. Ben zaten bunun için savcılığa ifademi verdim. Kamera kayıtlarında ve dosyada hiçbir kadın tanık yok zaten.' dedi.İLİŞKİLİ İÇERİKLER
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal