Super LigSuper Lig 2021/2022 Sezonu

Super LigSuper Lig - Gol Krallığı

OyuncuTakımMaçGolPenaltı
1M. Thiam1692
2S. Okaka1890
3M. Thiam1692
4U. Bozok2191
5A. Pešić1691
6M. Batshuayi1893
7S. Okaka1490
8Andreas Evald Cornelius1890
9J. Pohjanpalo1781
10M. Diouf2183
11M. Thiam1482
12Umut Dilan Bozok1981
13A. El Kaabi1780
14S. Okaka1380
15A. Pešić1581
16Michy Batshuayi Tunga1782
17S. Okaka970
18A. Bertolacci870
19F. Diédhiou1770
20Joel Julius Ilmari Pohjanpalo1671
21A. Bakasetas1973
22A. Bakasetas1473
23M. Balotelli1872
24M. Diouf1972
25M. Özil1973
26M. Diouf1672
27S. Dursun1770
28A. Cornelius1670
29S. Okaka1170
30A. Bertolacci1570
31A. Pešić1371
32M. Yatabaré2170
33M. Batshuayi1672
34D. Bamba2272
35A. Cornelius1560
36F. Diédhiou1460
37Benjamin Tetteh1560
38Fousseni Diabaté1865
39S. Okaka860
40A. Bertolacci760
41A. Nwakaeme1660
42Anthony Nuatuzor Nwakaeme1560
43S. Lobzhanidze2160
44M. Gavranović1260
45João Figueiredo1960
46M. Balotelli1662
47M. Özil1462
48M. Gavranović1060
49U. Bozok1761
50M. Thiam1262
51Michy Batshuayi Tunga1561
52A. El Kaabi1560
53M. Diouf1462
54C. Larin1660
55A. Pešić1260
56D. Bamba1461
57A. Bertolacci650
58A. Cornelius1450
59B. Assombalonga1552
60A. Pešić750
61M. Yatabaré1550
62F. Diabaté1454
63B. Tetteh1150
64A. El Kaabi950
65A. Nwakaeme1450
66A. Nwakaeme1250
67A. Nwakaeme1250
68João Figueiredo1550
69A. Bakasetas852
70U. Bozok1451
71M. Balotelli1452
72A. Nwakaeme1050
73Davidson1450
74C. Larin1350
75M. Yatabaré1550
76A. Pešić950
77M. Diouf1151
78S. Cikalleshi1550
79D. Bamba1051
80A. El Kaabi1150
81U. Bozok1251
82S. Dursun1150
83D. Đoković1142
84Mostafa Mohamed1240
85A. Cornelius1140
86A. El Kaabi840
87F. Diédhiou1340
88B. Tetteh840
89H. Wright1142
90D. Goutas1340
91S. Okaka540
92B. Assombalonga1142
93S. Lobzhanidze1440
94M. Balotelli941
95A. Nwakaeme940
96M. Thiam1041
97S. Cikalleshi1140
98C. Larin1240
99M. Batshuayi941
100U. Bozok1041
101M. Diouf740
102D. Bamba940
103Davidson1340
104Fredy1241
105U. Bozok730
106A. Cornelius730
107G. Yalçın430
108A. Pešić430
109M. Kamara1030
110Mostafa Mohamed830
111B. Tetteh730
112A. Bertolacci330
113A. El Kaabi630
114D. Bamba630
115D. Goutas430
116S. Lobzhanidze330
117H. Wright432
118E. Çekiçi930
119B. Assombalonga731
120S. Lobzhanidze930
121S. Lobzhanidze830
122M. Vargas930
123S. Lobzhanidze630
124S. Lobzhanidze530
125A. Bakasetas731
126A. Büyük930
127M. Balotelli731
128S. Lobzhanidze330
129A. Nwakaeme330
130U. Bozok930
131Davidson1030
132M. Batshuayi630
133E. Çekiçi1030
134C. Larin730
135M. Thiam631
136D. Bamba520
137E. Valencia420
138A. Cicâldău421
139D. Goutas220
140U. Bozok520
141N. Jørgensen420
142G. Nkoudou420
143A. Bardakcı520
144Ahmed Yasser Rayan320
145A. El Kaabi320
146M. Batshuayi320
147E. Kılınç320
148S. Lobzhanidze220
149A. Bakasetas221
150S. Cikalleshi320
151R. Yılmaz520
152B. Assombalonga620
153B. Tetteh320
154A. Büyük320
155D. Đoković321
156M. Vargas520
157A. Bakasetas421
158A. Büyük720
159M. Vargas420
160B. Mensah520
161A. Bakasetas321
162A. Büyük520
163S. Cikalleshi620
164A. Nwakaeme220
165M. Diouf520
166M. Vargas420
167R. Yılmaz520
168M. Özil520
169A. Pešić21121
170A. Cornelius21110
171A. Pešić19111
172U. Bozok22101
173A. Cornelius20100
174J. Nshimirimana110
175Y. Gervinho110
176A. Nwakaeme110
177A. Bakasetas110
178M. Hamšík110
179Djaniny110
180S. Cikalleshi110
181A. Büyük110
182C. Larin310
183Thaciano210
184S. Lobzhanidze110
185G. Nkoudou310
186A. Pešić110
187V. Eysseric210
188M. Diagne110
189M. Özil110
190C. Borja110
191A. Hutchinson310
192P. Djilobodji110
193A. Musa110
194A. Bakasetas110
195G. Sazdağı310
196D. Akintola210
197J. Nshimirimana210
198S. Cikalleshi110
199N. Jørgensen210
200U. Bozok210
201M. Zajc310
202I. Cofie210
203M. Kamara310
204Noss Traoré310
205B. Assombalonga310
206N. Traoré310
207F. Kadıoğlu310
208Y. Gervinho210
209A. Nwakaeme110
210M. Hamšík310
211M. Özil210
212C. Pinares310
Canlı Skor
Super LigSuper Lig
Premier LeaguePremier League
Ligue 1Ligue 1
Bundesliga 1Bundesliga 1
Primera DivisionPrimera Division
Serie ASerie A
TFF 1. LigTFF 1. Lig
La LigaLa Liga
TakımOGBMP
1TrabzonsporTrabzonspor23166154
2KonyasporKonyaspor22136345
3AlanyasporAlanyaspor23115738
4Adana DemirsporAdana Demirs...23107637
5FenerbahçeFenerbahçe23107637
6BeşiktaşBeşiktaş23106736
7HataysporHatayspor23113936
8İstanbul Başakşehirİstanbul Baş...22104834
9Gazişehir GaziantepGazişehir Ga...2295832
10SivassporSivasspor23710631
11KayserisporKayserispor2387831
12Fatih KaragümrükFatih Karagü...2386930
13KasımpaşaKasımpaşa23761027
14GöztepeGöztepe23761027
15GalatasarayGalatasaray23761027
16GiresunsporGiresunspor23751126
17AntalyasporAntalyaspor23661124
18RizesporRizespor23641322
19AltayAltay23531518
20Yeni MalatyasporYeni Malatya...22441416
A Milli Takım'ın Yıldız Futbolcusu Ozan Tufan Baba Oldu!

A Milli Takım'ın Yıldız Futbolcusu Ozan Tufan Baba Oldu!

Sezon başında Fenerbahçe'den Watford'a kiralanan ve A Milli Takım'da forma terleten O...

Galatasaray'da Nihat Kırmızı Trabzonspor Mağlubiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu!

Galatasaray'da Nihat Kırmızı Trabzonspor Mağlubiyetinin Ardından...

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında...

İbrahim Üzülmez'den Beşiktalı Miralem Pjanic ve Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci Hakkında Çarpıcı Sözler Geldi!

İbrahim Üzülmez'den Beşiktalı Miralem Pjanic ve Fenerbahçeli İrfa...

Beşiktaş'ın eski yıldızı İbrahim Üzülmez, siyah beyazlıların Boşnak yıldızı Miralem P...

Trabzonspor'un Galatasaray Zaferi Avrupa Basınında Yer Aldı!

Trabzonspor'un Galatasaray Zaferi Avrupa Basınında Yer Aldı!

Süper Lig'de Trabzonspor'un derbide Galatasaray'ı mağlup etmesi Avrupa basınında da g...

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent'ten Trabzonspor Mağlubiyeti Sonrası Dikkat Çeken Açıklama!

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent'ten Trabzonspor Mağl...

Süper Lig'de Galatasaray'ın kendi evinde Trabzonspor'a kaybetmesi sonrası sarı kırmız...

Trabzonspor'da Abdullah Avcı Galatasaray Galibiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

Trabzonspor'da Abdullah Avcı Galatasaray Galibiyetinin Ardından A...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'n 23. haftasında 1-0...

Süper Lig Galatasaray - Trabzonspor Derbi Karşılaşması

Süper Lig Galatasaray - Trabzonspor Derbi Karşılaşması

Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak olan Galatasaray-Trabzonspor derbisi öncesinde...

Rizespor'da Hamza Hamzaoğlu Hatayspor Beraberliğinin Ardından Konuştu

Rizespor'da Hamza Hamzaoğlu Hatayspor Beraberliğinin Ardından Kon...

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasın...

Hatayspor'da Ömer Erdoğan Rizespor Beraberliğinin Ardından Konuştu

Hatayspor'da Ömer Erdoğan Rizespor Beraberliğinin Ardından Konuşt...

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında kendi...

Kayserispor'da Hikmet Karaman Kasımpaşa Yenilgisinin Ardından Konuştu

Kayserispor'da Hikmet Karaman Kasımpaşa Yenilgisinin Ardından Kon...

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında 3-...

Kasımpaşa Cephesinden Kayserispor Galibiyetinin Ardından Açıklamalar!

Kasımpaşa Cephesinden Kayserispor Galibiyetinin Ardından Açıklama...

Kasımpaşa Teknik Sorumlusu Ümit Şengül, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında kendi s...

Rıdvan Dilmen'den Beşiktaşlı Cyle Larin Hakkında İlginç İddia!

Rıdvan Dilmen'den Beşiktaşlı Cyle Larin Hakkında İlginç İddia!

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ta son haftalarda fazla forma şansı bulamayan yı...

Fenerbahçe'den Serdar Aziz ve Filip Novak İçin Sakatlık Açıklaması!

Fenerbahçe'den Serdar Aziz ve Filip Novak İçin Sakatlık Açıklamas...

Fenerbahçe Spor Kulübü, Süper Lig'de geçtiğimiz gün oynanan Sivasspor karşılaşmasında...

Beşiktaş'tan Josef De Souza İle İlgili Sakatlık Açıklaması!

Beşiktaş'tan Josef De Souza İle İlgili Sakatlık Açıklaması!

Beşiktaş, Süper Lig'de bu hafta oynanan Yeni Malatyaspor karşılaşmasında sakatlanarak...

Erman Toroğlu Galatasaraylı Yönetici Işıtan Gün Hakkında Çok Sert Sözler Söyledi!

Erman Toroğlu Galatasaraylı Yönetici Işıtan Gün Hakkında Çok Sert...

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Galatasaray Spor Kulübü yöneticisi Işıtan Gün, hakkında ç...

Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal Son Haftalarda Yaşadıkları Problemi Açıkladı!

Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal Son Haftalarda Yaşadıkları Problemi Aç...

Beşiktaş'ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal, Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında o...

Giresunspor'da Hakan Keleş Süper Lig Devlerinden Transfer Etmek İstediği İsimleri Açıkladı!

Giresunspor'da Hakan Keleş Süper Lig Devlerinden Transfer Etmek İ...

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Spor Toto Süper Lig'deki ara transfer dönem...

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Fenerbahçe Maçı Beraberliği Sonrası Çarpıcı Sözler Söyledi!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Fenerbahçe Maçı Beraberl...

Süper Lig'de Sivasspor ile Fenerbahçe'nin 1-1 berabere kalmasının ardından Sivasspor...

Sivasspor - Fenerbahçe Maçının Ardından İsmail Kartal Dikkat Çeken Açıklamalar Yaptı!

Sivasspor - Fenerbahçe Maçının Ardından İsmail Kartal Dikkat Çeke...

Süper Lig'de Sivasspor ile Fenerbahçe'nin 1-1'lik beraberliği sonrası İsmail Kartal'd...

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş Maçı Sonrası Adem Büyük'ten Çarpıcı Sözler Geldi!

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş Maçı Sonrası Adem Büyük'ten Çarpıcı S...

Süper Lig'in 23. haftasında Yeni Malatyaspor ile Beşiktaş'ın oynadığı maçın ardından...

Süper Lig Sivasspor-Fenerbahçe Karşılaşması

Süper Lig Sivasspor-Fenerbahçe Karşılaşması

Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak olan Sivasspor-Fenerbahçe karşılaşması öncesind...

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli Yeni Malatyaspor Maçının Ardından Açıklamalarda Bulundu!

Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli Yeni Malatyaspor Maçının...

Beşiktaş'ın teknik direktörü Önder Karaveli, Yeni Malatyaspor ile oynadıkları maçın a...

Trabzonspor'un Galatasaray İle Oynayacağı Maçın Kadrosu Belli Oldu!

Trabzonspor'un Galatasaray İle Oynayacağı Maçın Kadrosu Belli Old...

Süper Lig'de Galatasaray ile karşılaşacak olan Trabzonspor'un derbi kadrosu belli old...

Süper Lig Yeni Malatyaspor-Beşiktaş Karşılaşması

Süper Lig Yeni Malatyaspor-Beşiktaş Karşılaşması

Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak olan Yeni Malatyaspor-Beşiktaş karşılaşması önc...

Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe Hakkında Bir Çarpıcı Açıklama Daha Geldi!

Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe Hakkında Bir Çarpıcı Açıklama Daha Ge...

Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural, Fenerbahçe hakkında yine dikkat çeken açıklam...

Galatasaray Başkanı Burak Elmas Fatih Terim İle Görüşmesinin Detaylarını Anlattı!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas Fatih Terim İle Görüşmesinin Deta...

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas, geçtiğimiz haftalarda Teknik Direktör Fa...

Fenerbahçe'nin Sivaspor Deplasmanı Öncesi Eksikleri Belli Oldu

Fenerbahçe'nin Sivaspor Deplasmanı Öncesi Eksikleri Belli Oldu

Fenerbahçe'nin Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında oynayacağı zorlu Sivasspor karşı...

Beşiktaş'ın Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Eksikleri Belli Oldu!

Beşiktaş'ın Yeni Malatyaspor Maçı Öncesi Eksikleri Belli Oldu!

Beşiktaş'ın Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında oynayacağı zorlu Yeni Malatyaspor d...

Güntekin Onay, Galatasaraylı Olimpiu Morutan Hakkında Sert Açıklamalarda Bulundu!

Güntekin Onay, Galatasaraylı Olimpiu Morutan Hakkında Sert Açıkla...

Galatasaray'ın Rumen futbolcusu Olimpiu Morutan hakkında ünlü yorumcu Güntekin Onay'd...

Hamit Altıntop'tan Şenol Güneş, Mustafa Denizli ve Fatih Terim Açıklaması

Hamit Altıntop'tan Şenol Güneş, Mustafa Denizli ve Fatih Terim Aç...

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu Yöneticisi Hamit Altıntop, günde...

Süper Lig Galatasaray - Kasımpaşa Karşılaşması

Süper Lig Galatasaray - Kasımpaşa Karşılaşması

Süper Lig'in 22. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Kasımpaşa karşılaşması önces...

Süper Lig Adana Demirspor - Beşiktaş Karşılaşması

Süper Lig Adana Demirspor - Beşiktaş Karşılaşması

Süper Lig'in 25. haftasında oynanacak olan Adana Demirspor - Beşiktaş karşılaşması ön...

Fenerbahçe İki Futbolcusunun Koronavirüs Testinin Pozitif Çıktığını Duyurdu!

Fenerbahçe İki Futbolcusunun Koronavirüs Testinin Pozitif Çıktığı...

Fenerbahçe yaptığı resmi açıklamada iki futbolcusunun Koronavirüs testiğinin pozitif...

Süper Lig Galatasaray - Kayserispor Karşılaşması

Süper Lig Galatasaray - Kayserispor Karşılaşması

Süper Lig'in 25. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Kayserispor karşılaşması önc...

Süper Lig Giresunspor - Fenerbahçe Karşılaşması

Süper Lig Giresunspor - Fenerbahçe Karşılaşması

Süper Lig'in 25. haftasında oynanacak olan Giresunspor - Fenerbahçe karşılaşması önce...

Süper Lig Trabzonspor - Konyaspor Karşılaşması

Süper Lig Trabzonspor - Konyaspor Karşılaşması

Süper Lig'in 25. haftasında oynanacak olan Trabzonspor - Konyaspor karşılaşması önces...

Galatasaray'ın Eski Başkanı Selahattin Beyazıt Hayatını Kaybetti!

Galatasaray'ın Eski Başkanı Selahattin Beyazıt Hayatını Kaybetti!

Galatasaray, eski başkanlarından olan Selahattin Beyazıt'tan gelen acı haberle sarsıl...

Ata Demirer Galatasaray'da Burak Elmas Yönetimi'ne Sitem Etti!

Ata Demirer Galatasaray'da Burak Elmas Yönetimi'ne Sitem Etti!

Süper Lig'de Galatasaray'ın, Kasımpaşa'ya yenilmesinin ardından Ata Demirer'den de Bu...

Galatasaray'da Kasımpaşa Maçı Sonrası Taraftarlardan Burak Elmas'a Büyük Tepki Geldi!

Galatasaray'da Kasımpaşa Maçı Sonrası Taraftarlardan Burak Elmas'...

Süper Lig'de Galatasaray'ın, Kasımpaşa'ya 3-1 mağlup olmasının ardından takımın başka...

Yılın İkinci Çeyreğinde Kâr Açıklayan Tek Takım Fenerbahçe Oldu!

Yılın İkinci Çeyreğinde Kâr Açıklayan Tek Takım Fenerbahçe Oldu!

Süper Lig takımları, mali açıdan ikinci çeyreğin rakamlarını açıklamaya başladı. Dört...

Çaykur Rizespor'da Hamza Hamzaoğlu'ndan Kritik Transfer Açıklamaları!

Çaykur Rizespor'da Hamza Hamzaoğlu'ndan Kritik Transfer Açıklamal...

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Spor Toto Süper Lig'de oynadıkları...

Galatasaray'da Ömer Bayram'ın Açıklamaları Taraftarlardan Tepki Topladı

Galatasaray'da Ömer Bayram'ın Açıklamaları Taraftarlardan Tepki T...

Galatasaray'da Ömer Bayram, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında aldıkları Kasımpaşa...

Ömer Üründül Galatasaray'ın Teknik Direktörü Domenec Torrent Hakkında Dikkat Çeken Açıklamalar Yaptı!

Ömer Üründül Galatasaray'ın Teknik Direktörü Domenec Torrent Hakk...

Süper Lig'de Galatasaray'ın, Kasımpaşa'ya kendi evinde 3-1 kaybetmesinin ardından ünl...

Kasımpaşa'da Ümit Şengül Galatasaray Galibiyetinin Ardından Açıklamalar Yaptı

Kasımpaşa'da Ümit Şengül Galatasaray Galibiyetinin Ardından Açıkl...

Kasımpaşa Teknik Sorumlusu Ümit Şengül, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında oynadık...

Arda Turan'dan Kasımpaşa Yenilgisi Sonrası Çarpıcı Açıklamalar!

Arda Turan'dan Kasımpaşa Yenilgisi Sonrası Çarpıcı Açıklamalar!

Galatasaray kaptanı Arda Turan, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında kendi sahaların...

Info

Spor Haberleri, Son Spor Gelişmeleri, Türkiye ve Dünya’da Son Dakika Spor Haberleri, Süper Lig Puan Durumu, Fikstür, Transfer Haberleri, haber365 Spor Sayfasında Super Lig Haberleri, Son Dakika Spor, Son Dakika Super Lig Haberleri, Takımların Bilgileri, Puan Durumu, Gol Krallığı, Super Lig Fikstürü, Bu Haftaki Maçlar, Gelecek Hafta Maçları ve Geçmiş Hafta Maçları, Super Lig Tarihi, Genel Bilgileri ve Hafta Bazında Maç Bilgileri ve İstatistikleri, Super Lig Takımlarının ve Oyuncularının Performansları ve Bilgileri haber365 Super Lig Sayfasında.