Süper Lig 2020/2021 Sezonu

Süper Lig - Gol Krallığı

OyuncuTakımMaçGolPenaltı
1A. BoupendzaHataysporHatayspor22171
2C. LarinBeşiktaşBeşiktaş23120
3V. AboubakarBeşiktaşBeşiktaş20124
4A. MaximGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep28117
5H. RodallegaDenizlisporDenizlispor2391
6M. DiagneGalatasarayGalatasaray1594
7DavidsonAlanyasporAlanyaspor2680
8M. ŠkodaRizesporRizespor2283
9A. BüyükYeni MalatyasporYeni Malatyaspor2086
10A. NdaoFatih KaragümrükFatih Karagümrük2470
11C. NdiayeGöztepeGöztepe2570
12A. KravetsKonyasporKonyaspor2071
13K. BabacarAlanyasporAlanyaspor2071
14J. PaintsilAnkaragücüAnkaragücü2171
15M. DioufHataysporHatayspor2372
16M. GradelSivassporSivasspor2373
17A. BakasetasAlanyasporAlanyaspor1973
18H. AkbunarGöztepeGöztepe2460
19M. DemirGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep2160
20A. NwakaemeTrabzonsporTrabzonspor2060
21A. BoupendzaHataysporHatayspor28181
22A. BüyükYeni MalatyasporYeni Malatyaspor23107
23H. RodallegaDenizlisporDenizlispor2691
24M. DioufHataysporHatayspor2483
25M. GradelSivassporSivasspor2684
26H. AkbunarGöztepeGöztepe2570
27C. LarinBeşiktaşBeşiktaş25130
28V. AboubakarBeşiktaşBeşiktaş21134
29V. AboubakarBeşiktaşBeşiktaş22134
30M. DioufHataysporHatayspor28114
31A. NdaoFatih KaragümrükFatih Karagümrük2680
32C. NdiayeGöztepeGöztepe2980
33H. AkbunarGöztepeGöztepe2770
34T. BørvenAnkaragücüAnkaragücü2471
35A. NdaoFatih KaragümrükFatih Karagümrük3180
36Y. ErdoğanKasımpaşaKasımpaşa2571
37V. AboubakarBeşiktaşBeşiktaş24154
38C. LarinBeşiktaşBeşiktaş26130
39M. GradelSivassporSivasspor2894
40C. LarinBeşiktaşBeşiktaş30140
41DavidsonAlanyasporAlanyaspor32100
42H. RodallegaDenizlisporDenizlispor29101
43H. AkbunarGöztepeGöztepe3280
44V. AboubakarBeşiktaşBeşiktaş26154
45K. BabacarAlanyasporAlanyaspor2182
46R. FalcaoGalatasarayGalatasaray1284
47M. DemirGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep2271
48T. BørvenAnkaragücüAnkaragücü2691
49A. MaximGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep29117
50A. KravetsKonyasporKonyaspor2581
51M. ŠkodaRizesporRizespor2894
52A. BüyükYeni MalatyasporYeni Malatyaspor24118
53C. NdiayeGöztepeGöztepe3290
54M. YatabaréSivassporSivasspor2780
55M. DemirGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep2381
56Y. ErdoğanKasımpaşaKasımpaşa2681
57C. EkubanTrabzonsporTrabzonspor2681
58M. GradelSivassporSivasspor3094
59M. DioufHataysporHatayspor30134
60A. BüyükYeni MalatyasporYeni Malatyaspor29128
61T. BørvenAnkaragücüAnkaragücü29101
62C. NdiayeGöztepeGöztepe36100
63H. AkbunarGöztepeGöztepe3790
64M. YatabaréSivassporSivasspor2890
65A. MaximGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep30138
66H. RodallegaDenizlisporDenizlispor30112
67M. GradelSivassporSivasspor3294
68C. LarinBeşiktaşBeşiktaş34150
69M. DioufHataysporHatayspor32154
70M. YatabaréSivassporSivasspor31100
71A. NdaoFatih KaragümrükFatih Karagümrük3290
72A. MaximGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep32148
73DavidsonAlanyasporAlanyaspor37100
74J. PaintsilAnkaragücüAnkaragücü2893
75A. BoupendzaHataysporHatayspor29192
76H. RodallegaDenizlisporDenizlispor31132
77M. DemirGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep2491
78M. GradelSivassporSivasspor3494
79I. ThelinKasımpaşaKasımpaşa1780
80A. BoupendzaHataysporHatayspor31212
81M. DioufHataysporHatayspor33165
82H. RodallegaDenizlisporDenizlispor35142
83A. NdaoFatih KaragümrükFatih Karagümrük3690
84A. KravetsKonyasporKonyaspor2991
85A. MaximGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep36148
86M. DemirGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep25111
87M. DemirGazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep28131
88A. BüyükYeni MalatyasporYeni Malatyaspor30138
89J. PaintsilAnkaragücüAnkaragücü29104
90E. ValenciaFenerbahçeFenerbahçe3092
91A. BoupendzaHataysporHatayspor33212
92M. DioufHataysporHatayspor35185
93C. EkubanTrabzonsporTrabzonspor2991
94C. LarinBeşiktaşBeşiktaş35190
95M. GradelSivassporSivasspor3594
96A. BüyükYeni MalatyasporYeni Malatyaspor31148
97J. PaintsilAnkaragücüAnkaragücü30114
98E. ValenciaFenerbahçeFenerbahçe31102
99M. GradelSivassporSivasspor36104
100H. AkbunarGöztepeGöztepe3790
101A. NdaoFatih KaragümrükFatih Karagümrük3690
102I. ThelinKasımpaşaKasımpaşa1990
103İ. ParlakKayserisporKayserispor3490
Süper Lig
Ligue 1
Bundesliga 1
Premier League
TFF 1. Lig
Primera Division
Serie A
TakımOGBMP
1BeşiktaşBeşiktaş38256781
2FenerbahçeFenerbahçe38247779
3GalatasarayGalatasaray38246878
4TrabzonsporTrabzonspor381813767
5HataysporHatayspor381791260
6SivassporSivasspor381417759
7AlanyasporAlanyaspor381691357
8Gazişehir GaziantepGazişehir Ga...3814131155
9Fatih KaragümrükFatih Karagü...3814121254
10GöztepeGöztepe3813121351
11KonyasporKonyaspor3812121448
12RizesporRizespor3811121545
13Yeni MalatyasporYeni Malatya...3810141444
14İstanbul Başakşehirİstanbul Baş...3811111644
15KasımpaşaKasımpaşa3811101743
16AntalyasporAntalyaspor399161443
17KayserisporKayserispor389131640
18AnkaragücüAnkaragücü381082038
19Erzurum BBErzurum BB399102037
20GençlerbirliğiGençlerbirli...38982135
21DenizlisporDenizlispor386102228
Sarı- Kırmızılı Takım Başkanı Mustafa Cengiz Aday Olmayacağını Duyurdu

Sarı- Kırmızılı Takım Başkanı Mustafa Cengiz Aday Olmayacağını Du...

Sarı- kırmızılı takım Başkanı Mustafa Cengiz, yapılacak seçimde aday olmayacağını duy...

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Kimdir?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Kimdir?

Türk iş ve spor insanı, eski bürokrat, mevcut Galatasaray başkanı olan Mustafa Cengiz...

Emre Belözoğlu'ndan Gökhan Gönül'e Moral

Emre Belözoğlu'ndan Gökhan Gönül'e Moral

Sarı- lacivert takım kaptanı Gökhan Gönül ile Fenerbahçe'de teknik sorumlu Emre Belöz...

Sessizce Seçim Çalışmaları Yürüten Ali Koç'un Yeni Listesi Şampiyonlar Ligi Gibi

Sessizce Seçim Çalışmaları Yürüten Ali Koç'un Yeni Listesi Şampiy...

Sarı- lacivertli takımda Ali Koç, başkanlık için henüz adaylığını açıklamasa da yeni...

Galatasaraylı Radamel Falcao'ya Celta Vigo Kancası

Galatasaraylı Radamel Falcao'ya Celta Vigo Kancası

Galatasaray'a imza attığı günden beri beklentilerin altında kalan Radamel Falcao'nun...

Marsilya, Luiz Gustavo için Harekete Geçiyor

Marsilya, Luiz Gustavo için Harekete Geçiyor

Sarı- lacivertli takıma Emre Belözoğlu göreve geldikten sonra ilk 11'de forma şansı b...

Teknik Direktör Fatih Terim İstifa mı Edecek?

Teknik Direktör Fatih Terim İstifa mı Edecek?

Galatasaray’da yönetim toplantısında, 29 Mayıs'ta yapılması planlanan Olağan Seçimli...

Fatih Terim Derbinin 11'ini Açıkladı!

Fatih Terim Derbinin 11'ini Açıkladı!

Teknik direktör Fatih Terim, Galatasaray Beşiktaş derbinin kadrosunu büyük ölçüde bel...

NBA'de 4 Oyuncunun Koronavirüs Testleri Pozitif

NBA'de 4 Oyuncunun Koronavirüs Testleri Pozitif

Amerikan Basketbol Ligi'nde forma giyen 4 oyuncu koronavirüs testleri pozitif çıktı.

Abdurrahim Albayrak: Seçim En Geç Haziranda Yapılacak

Abdurrahim Albayrak: Seçim En Geç Haziranda Yapılacak

Sarı- kırmızılı Kulübü'nün Başkanı Abdurrahim Albayrak, kulübün olağan seçimli genel...

Burak Yılmaz ve Yusuf Yazıcı'dan Sonra Lille'den Bir Transfer Daha!

Burak Yılmaz ve Yusuf Yazıcı'dan Sonra Lille'den Bir Transfer Dah...

Transfer bombası patladı. Burak Yılmaz ve Yusuf Yazıcı'yla kadrosunu güçlendiren ve F...

Fenerbahçe'de Samatta ile Yollar Ayrılıyor!

Fenerbahçe'de Samatta ile Yollar Ayrılıyor!

Geçtiğimiz sezonun en büyük transfer hatası olan Ally Samatta ile gelecek sezon devam...

Fenerbahçe'den Atılan Erol Bulut, Süper Lig ekibi Gaziantep'in Başına Geçiyor

Fenerbahçe'den Atılan Erol Bulut, Süper Lig ekibi Gaziantep'in Ba...

Fenerbahçe kulübünün aldığı kararla Erol Bulut'un sözleşmesi tek taraflı feshetmişti....

21'lik Yıldız Futbolcu Fenerbahçe Yolunda!

21'lik Yıldız Futbolcu Fenerbahçe Yolunda!

Spor Toto Süper Lig'in 40. haftasında Ankaragücü deplasmanına konuk olacak Fenerbahçe...

Ahmet Nur Çebi: Herkesin Çalışabileceği Hoca Değil

Ahmet Nur Çebi: Herkesin Çalışabileceği Hoca Değil

Süper Lig’de cumartesi günü Galatasaray’la oynayacakları dev derbi öncesinde Fanatik...

Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea, Real Madrid'i Eleyerek Finalde

Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea, Real Madrid'i Eleyerek Finalde

Chelsea, Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Real Madrid'i sahasında 2-0 mağlup ederek İs...

Fenerbahçe'nin Peşinde Olduğu Yuma Suzuki Kimdir?

Fenerbahçe'nin Peşinde Olduğu Yuma Suzuki Kimdir?

Fenerbahçe, Belçika ekiplerinden Sint Truiden forması terleten Japon oyuncu Yuma Suzu...

Siyah Beyazlı Takım, Vedat Muriqi'yi Kiralamak İçin Harekete Geçti

Siyah Beyazlı Takım, Vedat Muriqi'yi Kiralamak İçin Harekete Geçt...

Süper Lig'de şampiyonluğa doğru koşan Beşiktaş'ta önümüzdeki sezonun transfer çalışma...

Haldun Üstünel Yaptığı Paylaşımda Fenerbahçe'yle Dalga Geçti

Haldun Üstünel Yaptığı Paylaşımda Fenerbahçe'yle Dalga Geçti

Sosyal medyayı etkisi altına alan 20'li yaşlar akımına sarı- kırmızılı takımının eski...

Burak Yılmaz, Ligue 1'de Nisan Ayının Futbolcusu Seçildi

Burak Yılmaz, Ligue 1'de Nisan Ayının Futbolcusu Seçildi

Burak Yılmaz, Ligue 1'de lider Lille'in şampiyonluğa koşmasında en büyük pay sahipler...

Musa Samur Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Görevinden İstifa Etti

Musa Samur Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Görevinden İstifa...

Ankara Gençlerbirliği Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Musa Samur'un, gör...

Fatih Terim, Sosyal Medyada Kendisine Küfür Eden Şahsa Tazminat Davası Açtı

Fatih Terim, Sosyal Medyada Kendisine Küfür Eden Şahsa Tazminat D...

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, sosyal medya hesabından kendisine küfür e...

Şampiyonlar Ligi'nde PSG'yi Eleyen Manchester City Finalde

Şampiyonlar Ligi'nde PSG'yi Eleyen Manchester City Finalde

Şampiyonlar Ligi'nin finali, bu sezon İstanbul'da gerçekleşecek.

UEFA'dan İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi Finali ile İlgili Seyirci Kararı

UEFA'dan İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi Finali ile İlgili Seyirci...

Son dakika haberine göre UEFA İstanbul'da yapılacak Şampiyonlar Ligi için seyirci kar...

Fenerbahçe'den Burak Yılmaz Açıklaması

Fenerbahçe'den Burak Yılmaz Açıklaması

Fenerbahçe'de son dakika haberine göre Burak Yılmaz gelişmesi yaşanıyor. Lille'de gös...

Cengiz Ünder Roma'ya Geri Dönüyor

Cengiz Ünder Roma'ya Geri Dönüyor

Gelecek sezon için Portekizli teknik direktör Jose Mourinho'la anlaşan Roma'da milli...

Adnan Polat: Bana İade-i İtibar Yapılsın

Adnan Polat: Bana İade-i İtibar Yapılsın

Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat aday olmayacağını dikkatle belirtirken, Galat...

Fenerbahçe'ye Galatasaray'dan Bir Transfer Daha Gerçekleşti

Fenerbahçe'ye Galatasaray'dan Bir Transfer Daha Gerçekleşti

Erol Bulut ile yeni sezona başlayan ve kötü performans sonrasında Emre Belözoğlu ile...

Fenerbahçe'nin Büyük Planı: Ozan - Orkun!

Fenerbahçe'nin Büyük Planı: Ozan - Orkun!

Bu yaz Fenerbahçe, Ozan Tufan'ı astronomik bir bedelle Crystal Palace'a satıp yerine...

Adnan Polat Kimdir?

Adnan Polat Kimdir?

"Benden sonra Galatasaray başkanlık makamı ağırlığını kaybetti" diyen Adnan Polat dik...

Fatih Terim'in Beşiktaş Derbisinde 7 İsmi Hazır

Fatih Terim'in Beşiktaş Derbisinde 7 İsmi Hazır

Hafta sonundaki Beşiktaş derbisine takımını Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim,...

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk Kimdir?

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk Kimdir?

Galatasaray'da yapılacak başkanlık seçiminde adaylığını koyan Metin Öztürk, evrakları...

Belözoğlu Geldi Enner Valencia Coştu

Belözoğlu Geldi Enner Valencia Coştu

Fenerbahçe'de takımın başına Emre Belözoğlu geldi Enner Valencia küllerinden doğdu. S...

Şampiyonlar Ligi’ne Direkt Katılım Tehlikeye Girdi

Şampiyonlar Ligi’ne Direkt Katılım Tehlikeye Girdi

Son yıllarda Avrupa kupalarında başarısız sonuçlar alınması, önümüzdeki sezon Şampiyo...

Trabzonspor, Yusuf Yazıcı Satışından Para Kazanacak

Trabzonspor, Yusuf Yazıcı Satışından Para Kazanacak

Trabzonspor, geçtiğimiz yıllarda Lille’ye sattığı Yusuf Yazıcı ile ilgili transfer ge...

Vedat Muriqi İçin Transfer İddiası Geldi! Süper Lige Geliyor!

Vedat Muriqi İçin Transfer İddiası Geldi! Süper Lige Geliyor!

Fenerbahçe'den 17.5 milyon Euro ile Lazio'ya transfer olan Vedat Muriqi, İtalya'da iy...

Başakşehir Küme Düşmekten Kurtuldu

Başakşehir Küme Düşmekten Kurtuldu

Medipol Başakşehir, geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da geriden gelerek MKE Anka...

Ergin Ataman Maç Öncesi Basına konuştu

Ergin Ataman Maç Öncesi Basına konuştu

Euroleague'de Play-off serisi 5. maçından Anadolu Efes'in koçu Ergin Ataman maç önces...

Göztepe'de Zlatko Tripic İle Yollar Ayrıldı

Göztepe'de Zlatko Tripic İle Yollar Ayrıldı

Süper Lig takımlarından Göztepe, hücum oyuncusu Zlatko Tripic'in sözleşmesinin feshed...

Henry Onyekuru Takımdan Ayrı Çalıştı

Henry Onyekuru Takımdan Ayrı Çalıştı

Galatasaray, Süper Lig’in 40'ıncı haftasında Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıkla...

Trabzonspor Ve Beşiktaş Transferde Karşı Karşıya Geldiler!

Trabzonspor Ve Beşiktaş Transferde Karşı Karşıya Geldiler!

Süper Lig takımlarından Trabzonspor ve Beşiktaş, Kuzey Makedonya ekiplerinden Belasic...

Fenerbahçe Vedat Muriç'i Kiralayacak

Fenerbahçe Vedat Muriç'i Kiralayacak

Lazio’da istediği ortamı bulamayan Vedat Muriç, Emre Belözoğlu’na dönmek istediğini s...

Salih Uçan Sakatlanarak Oyundan Çıktı

Salih Uçan Sakatlanarak Oyundan Çıktı

Spor Toto Süper Lig'in 39 haftasında karşılaşan Kasımpaşa - Alanyaspor maçında Salih...

Beşiktaş'ta Aboubakar'ın Sözleşmesi Konusunda Anlaşıldı

Beşiktaş'ta Aboubakar'ın Sözleşmesi Konusunda Anlaşıldı

Beşiktaş'ta sevindirici gelişmeler ardı ardına gelmeye başladı. Beşiktaş , Aboubakar...

Anadolu Efes Real Madrid'i Ağırlıyor

Anadolu Efes Real Madrid'i Ağırlıyor

THY Euroleague play-off çeyrek final serisi beşinci maçında Anadolu Efes, yarın Sinan...

Süper Lig Haberlerine, Takımlarına, Puan Durumuna, Gol Krallığına, Fikstürüne, Geçmiş Hafta Maçlarına, Tarihine, Genel Bilgilerine ve Son Dakika Süper Lig Haberlerine, Hafta Bazında Maç Bilgilerine ve İstatistiklerine, Süper Lig Takımlarının ve Oyuncularının Performanslarına ve Bilgilerine Ulaşabileceğiniz Süper Lig İle İlgili İçerikler haber365.com.tr Süper Lig Sayfasında.

Spor Haberleri, Sporda Son Gelişmeler, Transfer Haberleri, Türkiye'de ve Dünyada Son Spor Haberleri, Puan Durumu, Fikstür, Süper Lig Haberleri haber365.com.tr’de