Super LigSuper Lig 2021/2022 Sezonu

Super LigSuper Lig - Gol Krallığı

OyuncuTakımMaçGolPenaltı
1J. Pohjanpalo2492
2F. Diédhiou2290
3A. Nwakaeme2191
4E. Akbaba2790
5A. Maxim2194
6M. Diouf2393
7M. Thiam1892
8M. Gavranović1990
9S. Cikalleshi2691
10S. Okaka2390
11M. Thiam1692
12U. Bozok2191
13A. Pešić1691
14M. Batshuayi2193
15S. Okaka1490
16Andreas Evald Cornelius1890
17M. Yatabaré2890
18A. El Kaabi2090
19Pape Cherif Ndiaye2693
20S. Dursun2692
21Joel Julius Ilmari Pohjanpalo2282
22F. Diédhiou2080
23A. Nwakaeme2080
24S. Lobzhanidze2980
25E. Akbaba2380
26M. Diouf2283
27E. Akbaba2280
28M. Balotelli1982
29A. Bakasetas2583
30Muhammed Kerem Aktürkoğlu2880
31M. Gavranović1780
32M. Thiam1482
33Umut Dilan Bozok1981
34B. Assombalonga2582
35A. El Kaabi1880
36S. Okaka1380
37A. Pešić1581
38M. Yatabaré2580
39Michy Batshuayi Tunga1782
40S. Okaka970
41A. Bertolacci870
42F. Diédhiou1870
43Joel Julius Ilmari Pohjanpalo1671
44Y. Akgün2570
45M. Gavranović1670
46A. Bakasetas1973
47A. Bakasetas1473
48M. Balotelli1872
49M. Diouf1972
50M. Özil1973
51S. Cikalleshi2170
52M. Diouf1672
53S. Dursun2070
54C. Ndiaye2471
55A. Cornelius1670
56S. Okaka1170
57A. Bertolacci1570
58A. Pešić1371
59M. Yatabaré2370
60M. Batshuayi1672
61D. Bamba2272
62A. Cornelius1560
63F. Diédhiou1460
64Benjamin Tetteh1560
65Fousseni Diabaté1865
66S. Okaka860
67A. Bertolacci760
68A. Nwakaeme1660
69Anthony Nuatuzor Nwakaeme1560
70S. Lobzhanidze2160
71M. Gavranović1260
72João Figueiredo1960
73M. Balotelli1662
74M. Özil1462
75M. Gavranović1060
76U. Bozok1761
77M. Thiam1262
78Michy Batshuayi Tunga1561
79A. El Kaabi1560
80M. Diouf1462
81C. Larin1660
82A. Pešić1260
83D. Bamba1461
84A. Bertolacci650
85A. Cornelius1450
86B. Assombalonga1552
87A. Pešić750
88M. Yatabaré1550
89F. Diabaté1454
90B. Tetteh1150
91A. El Kaabi950
92A. Nwakaeme1450
93A. Nwakaeme1250
94A. Nwakaeme1250
95João Figueiredo1550
96A. Bakasetas852
97U. Bozok1451
98M. Balotelli1452
99A. Nwakaeme1050
100Davidson1450
101C. Larin1350
102M. Yatabaré1550
103A. Pešić950
104M. Diouf1151
105S. Cikalleshi1550
106D. Bamba1051
107A. El Kaabi1150
108U. Bozok1251
109S. Dursun1150
110D. Đoković1142
111Mostafa Mohamed1240
112A. Cornelius1140
113A. El Kaabi840
114F. Diédhiou1340
115B. Tetteh840
116H. Wright1142
117D. Goutas1340
118S. Okaka540
119B. Assombalonga1142
120S. Lobzhanidze1440
121M. Balotelli941
122A. Nwakaeme940
123M. Thiam1041
124S. Cikalleshi1140
125C. Larin1240
126M. Batshuayi941
127U. Bozok1041
128M. Diouf740
129D. Bamba940
130Davidson1340
131Fredy1241
132U. Bozok730
133A. Cornelius730
134G. Yalçın430
135A. Pešić430
136M. Kamara1030
137Mostafa Mohamed830
138B. Tetteh730
139A. Bertolacci330
140A. El Kaabi630
141D. Bamba630
142D. Goutas430
143S. Lobzhanidze330
144H. Wright432
145E. Çekiçi930
146B. Assombalonga731
147S. Lobzhanidze930
148S. Lobzhanidze830
149M. Vargas930
150S. Lobzhanidze630
151S. Lobzhanidze530
152A. Bakasetas731
153A. Büyük930
154M. Balotelli731
155S. Lobzhanidze330
156A. Nwakaeme330
157U. Bozok930
158Davidson1030
159M. Batshuayi630
160E. Çekiçi1030
161C. Larin730
162M. Thiam631
163Umut Dilan Bozok38204
164D. Bamba520
165E. Valencia420
166A. Cicâldău421
167D. Goutas220
168U. Bozok520
169N. Jørgensen420
170G. Nkoudou420
171A. Bardakcı520
172Ahmed Yasser Rayan320
173A. El Kaabi320
174M. Batshuayi320
175E. Kılınç320
176S. Lobzhanidze220
177A. Bakasetas221
178S. Cikalleshi320
179R. Yılmaz520
180B. Assombalonga620
181B. Tetteh320
182A. Büyük320
183D. Đoković321
184M. Vargas520
185A. Bakasetas421
186A. Büyük720
187M. Vargas420
188B. Mensah520
189A. Bakasetas321
190A. Büyük520
191S. Cikalleshi620
192A. Nwakaeme220
193M. Diouf520
194M. Vargas420
195R. Yılmaz520
196M. Özil520
197U. Bozok37184
198M. Balotelli31184
199Ayoub El Kaabi32181
200Joel Julius Ilmari Pohjanpalo33165
201Umut Dilan Bozok36163
202Ayoub El Kaabi31161
203J. Pohjanpalo30155
204U. Bozok35153
205S. Dursun33154
206Andreas Evald Cornelius37150
207Ayoub El Kaabi30150
208J. Pohjanpalo29145
209Alexandru Iulian Maxim31147
210U. Bozok32142
211U. Bozok29142
212A. Pešić31142
213A. Cornelius33140
214S. Dursun32144
215S. Dursun30144
216Haji Wright32143
217Michy Batshuayi Tunga33144
218J. Pohjanpalo27135
219A. Maxim30137
220U. Bozok28132
221M. Balotelli30134
222A. Cornelius32130
223A. Pešić26131
224S. Dursun29134
225Anthony Nuatuzor Nwakaeme30132
226S. Dursun29132
227A. El Kaabi22130
228Haji Wright30133
229J. Pohjanpalo26125
230A. Maxim28127
231A. Maxim28126
232Umut Dilan Bozok27122
233U. Bozok26121
234M. Balotelli29124
235Jackson Muleka Kyanvubu14120
236S. Okaka31120
237A. Cornelius29120
238Jackson Muleka Kyanvubu12120
239M. Diouf35123
240A. Pešić24121
241A. Cornelius27120
242A. Nwakaeme29122
243M. Batshuayi26124
244H. Wright29122
245A. El Kaabi21120
246Famara Diédhiou26110
247A. Maxim27116
248U. Bozok25111
249M. Balotelli26113
250J. Muleka10110
251Mame Baba Thiam24113
252M. Diouf33113
253S. Okaka30110
254A. Cornelius24110
255Anthony Nuatuzor Nwakaeme28111
256A. Cornelius23110
257H. Wright28112
258A. Pešić19111
259M. Batshuayi24114
260Famara Diédhiou24100
261A. Nwakaeme22101
262Muhammed Kerem Aktürkoğlu37100
263Muhammed Kerem Aktürkoğlu36100
264Emre Akbaba31100
265M. Gavranović26100
266A. Maxim22105
267M. Balotelli23102
268M. Diouf29103
269S. Okaka29100
270K. Aktürkoğlu36100
271M. Thiam23102
272M. Yatabaré33100
273U. Bozok22101
274S. Okaka27100
275C. Ndiaye30103
276S. Cikalleshi32101
277C. Ndiaye27103
278M. Yatabaré33100
279B. Assombalonga35102
280S. Dursun28102
281A. Cornelius20100
282H. Wright27102
283J. Nshimirimana110
284Y. Gervinho110
285A. Nwakaeme110
286A. Bakasetas110
287M. Hamšík110
288Djaniny110
289S. Cikalleshi110
290A. Büyük110
291C. Larin310
292Thaciano210
293S. Lobzhanidze110
294G. Nkoudou310
295A. Pešić110
296V. Eysseric210
297M. Diagne110
298M. Özil110
299C. Borja110
300A. Hutchinson310
301P. Djilobodji110
302A. Musa110
303A. Bakasetas110
304G. Sazdağı310
305D. Akintola210
306J. Nshimirimana210
307S. Cikalleshi110
308N. Jørgensen210
309U. Bozok210
310M. Zajc310
311I. Cofie210
312M. Kamara310
313Noss Traoré310
314B. Assombalonga310
315N. Traoré310
316F. Kadıoğlu310
317Y. Gervinho210
318A. Nwakaeme110
319M. Hamšík310
320M. Özil210
321C. Pinares310
Canlı Skor
Super LigSuper Lig
Premier LeaguePremier League
Ligue 1Ligue 1
Bundesliga 1Bundesliga 1
Primera DivisionPrimera Division
Serie ASerie A
TFF 1. LigTFF 1. Lig
La LigaLa Liga
TakımOGBMP
1TrabzonsporTrabzonspor382312381
2FenerbahçeFenerbahçe382110773
3KonyasporKonyaspor382081068
4İstanbul Başakşehirİstanbul Baş...381981165
5AlanyasporAlanyaspor381971264
6BeşiktaşBeşiktaş381514959
7AntalyasporAntalyaspor3816111159
8Fatih KaragümrükFatih Karagü...381691357
9Adana DemirsporAdana Demirs...3815101355
10SivassporSivasspor3814121254
11KasımpaşaKasımpaşa381581553
12HataysporHatayspor381581553
13GalatasarayGalatasaray3814101452
14KayserisporKayserispor3812111547
15Gazişehir GaziantepGazişehir Ga...3812101646
16GiresunsporGiresunspor381291745
17RizesporRizespor381062236
18AltayAltay38972234
19GöztepeGöztepe38772428
20Yeni MalatyasporYeni Malatya...38552820
Mevlüt Erdinç, Fransa 4. Lig ekibi Racing Besançon'a transfer oldu! Tecrübeli oyuncunun kararı yoğun ilgi çekti

Mevlüt Erdinç, Fransa 4. Lig ekibi Racing Besançon'a transfer old...

Geride bıraktığımız sezonun 2. yarısını Ümraniyespor'da geçiren Mevlüt Erdinç'in yeni...

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Kazımcan Karataş'ı Galatasaray transfer etti!

Beşiktaş'ın transfer gündeminde olan Kazımcan Karataş'ı Galatasar...

Galatasaray Süper Lig'e veda eden Altay'ın 19 yaşındaki futbolcusu Kazımcan Karataş'ı...

Fenerbahçe'den ayrılan Jose Sosa hangi takıma transfer olacak? Ümraniyespor Jose Sosa'yı transfer etmek istiyor

Fenerbahçe'den ayrılan Jose Sosa hangi takıma transfer olacak? Üm...

Fenerbahçe'de son zamanlarda en çok eleştirilen isimlerden biri olan Arjantinli yıldı...

Trabzonspor, Mahmoud Trezeguet'i transfer etti!

Trabzonspor, Mahmoud Trezeguet'i transfer etti!

Geride kalan sezonu Süper Lig şampiyonu olarak tamamlayan Trabzonspor, Mahmoud Trezeg...

Süper Lig devlerinin transferde ilgilendiği Okay Yokuşlu, takımı Celta Vigo'dan ayrıldı!

Süper Lig devlerinin transferde ilgilendiği Okay Yokuşlu, takımı...

İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo'nun formasını terleten Okay Yokuşlu ile ilgil...

Emre Kılınç Galatasaray’dan ayrılıyor mu? Medipol Başakşehir Galatasaray’dan Emre Kılınç’ı kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor

Emre Kılınç Galatasaray’dan ayrılıyor mu? Medipol Başakşehir Gala...

Medipol Başakşehir’den sürpriz bir transfer hamlesi geldi. Emre Belözoğlu eski takım...

Cenk Tosun yeniden Beşiktaş formasını terletecek! Siyah beyazlılar oyuncu ile anlaşmaya vardı

Cenk Tosun yeniden Beşiktaş formasını terletecek! Siyah beyazlıla...

Beşiktaş eski golcüsü Cenk Tosun'un yeniden kadrosuna kattı. Gelen son bilgilere göre...

Adı Süper Lig devleriyle anılan Halil Akbunar, Belçika ekiplerinden Westerlo'ya transfer oldu!

Adı Süper Lig devleriyle anılan Halil Akbunar, Belçika ekiplerind...

Süper Lig'den küme düşen Göztepe'nin yıldız oyuncusu Halil Akbunar ile Fenerbahçe ve...

Fenerbahçe'nin Avusturya kampı kadrosu belli oldu! Açıklanan liste taraftarların ilgisini çekti

Fenerbahçe'nin Avusturya kampı kadrosu belli oldu! Açıklanan list...

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürürken Avurtuya'da yapacağı kam...

Miralem Pjanic Beşiktaş’a geri mi dönecek? Beşiktaş’a şampiyonluk borcu olduğunu söyleyen Miralem Pjanic bir gün geri döneceğini açıkladı

Miralem Pjanic Beşiktaş’a geri mi dönecek? Beşiktaş’a şampiyonluk...

Beşiktaş’ta geçtiğimiz sezonun kuşkusuz en flaş transferlerinden biri olan Miralem Pj...

Galatasaray transferde gözüne Javier Pastore’yi kestirdi!

Galatasaray transferde gözüne Javier Pastore’yi kestirdi!

Galatasaray transferde kolları sıvarken takımda dikkat çeken isimler gündeme geliyor....

Ömer Toprak hangi takıma transfer oldu? Antalyaspor Ömer Toprak ile anlaştı mı? Akdeniz ekibi transferi resmen açıkladı

Ömer Toprak hangi takıma transfer oldu? Antalyaspor Ömer Toprak i...

Geçtiğimiz sezonun flaş ekiplerinden Antalyaspor, yeni sezon öncesinde yaptığı transf...

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jorge Jesus, genç futbolcu Burak Kapacak'ı takıma kazandırdı!

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jorge Jesus, genç futbolcu B...

Fenerbahçe'de Jorge Jesus yönetiminde çalışmalar tüm hızıyla devam ederken dikkat çek...

Lyon, Fenerbahçe'den Arda Güler'i transferde gözüne kestirdi!

Lyon, Fenerbahçe'den Arda Güler'i transferde gözüne kestirdi!

Fenerbahçe'nin göz bebeği haline gelen Arda Güler ile ilgili flaş gelişmeler yaşanıyo...

2022-2023 sezonunda Rezerv Lig başlayacak mı? Rezerv Lig başlıyor mu? TFF Rezerv Lig hakkında resmi açıklama yaptı. 2022-2023 sezonunda Rezerv Lig başlıyor…

2022-2023 sezonunda Rezerv Lig başlayacak mı? Rezerv Lig başlıyor...

Türkiye Futbol Federasyonu, 2022-2023 sezonunda Rezerv Lig’in kurulmasına karar verdi...

Deplasman yasağı kalktı mı? TFF deplasman seyirci yasağını kaldırdı mı? Süper Lig’de deplasman maçlarına seyirci gidebilecek mi? TFF deplasman yasağı hakkında alınan kararı açıkladı

Deplasman yasağı kalktı mı? TFF deplasman seyirci yasağını kaldır...

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 29 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantının...

İskenderunspor, Galatasaray'dan ayrılması söz konusu olan Arda Turan'ı transfer etmek istiyor!

İskenderunspor, Galatasaray'dan ayrılması söz konusu olan Arda Tu...

Galatasaray ile sözleşmesi ona eren fakat futbolu bırakıp bırakmayacağı belirsiz hale...

Idrissa Gueye, Galatasaray'ın transfer teklifini geri çevirdi!

Idrissa Gueye, Galatasaray'ın transfer teklifini geri çevirdi!

Galatasaray'ın transfer listesinde olan PSG'nin yıldız oyuncusu Idrissa Gueye'de flaş...

Miralem Pjanic'in yaptığı açıklamalar Beşiktaş camiasında büyük yankı uyandırdı!

Miralem Pjanic'in yaptığı açıklamalar Beşiktaş camiasında büyük y...

Geçen sezon Barcelona'dan Beşiktaş'a kiralık olarak gelen ve transferiyle büyük ses g...

El Shaarawy kimdir,nereli kaç yaşında, hangi bölgede oynuyor? Galatasaray transfer iddialarıyla gündeme gelen El Shaarawy hakkında bilgiler

El Shaarawy kimdir,nereli kaç yaşında, hangi bölgede oynuyor? Gal...

Galatasaray, Roma'daki sözleşmesi sona eren futbolcu El Shaarawy ile şu aralar yakınd...

Trabzonspor yeni sezon çubuklu forma tasarımı sızdırıldı

Trabzonspor yeni sezon çubuklu forma tasarımı sızdırıldı

Trabzonspor bu yıl şampiyonluğunu ilan etmişti. Kupayı alan Trabzonspor yeni lig için...

Fenerbahçe Al Shamal maçı canlı izle FB Youtube Katıl

Fenerbahçe Al Shamal maçı canlı izle FB Youtube Katıl

Yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Fenerbahçe Katar takımı olan Al Sham...

2022-2023 sezonu TFF 3.Lig kurası ne zaman çekilecek? Süper Lig yeni sezon takımları belli oldu!

2022-2023 sezonu TFF 3.Lig kurası ne zaman çekilecek? Süper Lig y...

TFF 3.Ligin başlamasına az bir zaman kalması üzerine kura çekimleri için geri sayım b...

David Okereke kimdir, nereli kaç yaşında, hangi bölgede oynuyor? Beşiktaş transfer iddialarıyla gündeme gelen David Okereke hakkında bilgiler

David Okereke kimdir, nereli kaç yaşında, hangi bölgede oynuyor?...

Futbolcu arayışı devam eden Beşiktaş listesine yeni bir ismi daha ekledi. Kartallar,...

Muhammed Demir hangi takıma transfer oldu? Konyaspor Muhammet Demir transferini resmen açıklayacak

Muhammed Demir hangi takıma transfer oldu? Konyaspor Muhammet Dem...

Gaziantep FK’da teknik direktör Erol Bulut ile yaşadığı problemler nedeniyle takımdan...

Çaykur Rizespor, Beşiktaş'tan Kerem Kalafat'ı transfer etti! Yapılan anlaşma futbolseverlerin ilgisini çekti

Çaykur Rizespor, Beşiktaş'tan Kerem Kalafat'ı transfer etti! Yapı...

Beşiktaş, 21 yaşındaki sağ bek oyuncusu Kerem Kalafat'ı Karadeniz ekiplerinden Çaykur...

Süper Lig'den düşen Göztepe'nin yeni teknik direktörü Turgay Altay oldu!

Süper Lig'den düşen Göztepe'nin yeni teknik direktörü Turgay Alta...

Geride kalan sezon Süper Lig'e veda eden ve gelecek sezon TFF 1. Lig'de mücadele edec...

Galatasaraylı Arda Turan, Beşiktaş'tan transfer teklifi aldığını açıkladı!

Galatasaraylı Arda Turan, Beşiktaş'tan transfer teklifi aldığını...

Arda Turan, kariyeri ve geleceği ile ilgili TV 100'de dikkat çeken açıklamalarda bulu...

TFF, takımıyla maça çıkamayan genç futbolculara kontrat feshetme hakkı tanıdı!

TFF, takımıyla maça çıkamayan genç futbolculara kontrat feshetme...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF),23 yaş üzeri futbolculara takımları ile birlikte ma...

Galatasaraylı taraftar komadan çıkmasının ardından Fenerbahçeli oldu!

Galatasaraylı taraftar komadan çıkmasının ardından Fenerbahçeli o...

İstanbul'da 15 yıl önce beyin kanaması geçiren Engin Akkaya, komada kaldığı 33 günün...

Beşiktaş Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren İstanbulspor'un oyuncusu Emrecan Uzunhan'ı transfer etmek istiyor!

Beşiktaş Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren İstanbulspor'un o...

Beşiktaş'ta yoğun transfer mesaisi devam ederken takımda sürpriz isimler gündeme geli...

Galatasaray'da Okan Buruk yardımcıları kim? Okan Buruk teknik ekibinde hangi isimler var? İrfan Saraloğlu, Tuğberk Tanrıvermiş kimdir?

Galatasaray'da Okan Buruk yardımcıları kim? Okan Buruk teknik eki...

Sarı-kırmızılı ekipte yeni teknik direktör Okan Buruk olurken 1 yıl opsiyonlu 2 yıllı...

Galatasaray golcü transferinde Joao Pedro'yu gündemine aldı!

Galatasaray golcü transferinde Joao Pedro'yu gündemine aldı!

Galatasaray'da transfer çalışmaları son hız devam ederken golcü takviyesi için kollar...

Real Madrid ve Paris Saint Germain'in yıldızı Jese Rodriguez Ankaragücü'ne transfer oldu!

Real Madrid ve Paris Saint Germain'in yıldızı Jese Rodriguez Anka...

Ankaragücü yeni sezon öncesi transfer döneminde bomba gibi bir hamle yapmayı başardı....

Galatasaray'da Teknik Direktör Domenec Torrent'in yardımcısı olarak görev yapan Albert Riera görevinden ayrıldı!

Galatasaray'da Teknik Direktör Domenec Torrent'in yardımcısı olar...

Galatasaray'da İspanyol Teknik Direktör Domenec Torrent'in yardımcısı olarak göreve g...

Fenerbahçe'de ayrılacak yabancı oyuncular kimler? Jorge Jesus kararını verdi

Fenerbahçe'de ayrılacak yabancı oyuncular kimler? Jorge Jesus kar...

2022-2023 sezonu hazırlıklar devam ederken Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıklarını sü...

Beşiktaş transferde gözüne Kerim Alıcı'yı kestirdi!

Beşiktaş transferde gözüne Kerim Alıcı'yı kestirdi!

Teknik Direktör Valerien Ismael yönetiminde yeni sezona hazırlanan Beşiktaş'ta transf...

Ahmet Nur Çebi'nin yüzüne ne oldu, neden yanık?

Ahmet Nur Çebi'nin yüzüne ne oldu, neden yanık?

Beşiktaş Spor Kulübü'nün başkanı olarak tanınan Ahmet Nur Çebi'nin yüzünde yanık olma...

Süper Lig transfer dönemi biten transferler 28 Haziran 2022

Süper Lig transfer dönemi biten transferler 28 Haziran 2022

Süper Lig’de yaz transfer dönemi tüm hızıyla sürerken takımlar kadrolarını önemli oyu...

Floyd Mayısweather Conor McGregor rövanş maçı ne zaman?

Floyd Mayısweather Conor McGregor rövanş maçı ne zaman?

Boks dünyasının iki başarılı ismi olan Floyd Mayısweather ile Conor McGregor rövanş m...

Trabzonspor, Murat Cem Akpınar'ın Giresunspor'a transferini duyurdu!

Trabzonspor, Murat Cem Akpınar'ın Giresunspor'a transferini duyur...

Şampiyon Trabzonspor 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Murat Cem Akpınar'ın Giresunspor...

Fırat Aydınus ve Rıdvan Dilmen TV8,5 spor programı ne zaman başlıyor?

Fırat Aydınus ve Rıdvan Dilmen TV8,5 spor programı ne zaman başlı...

TV8 ve TV8,5 kanallarının sahibi Acun Ilıcalı son hamlesiyle futbolseverleri heyecanl...

Adana Demirspor, Süper Lig'e veda eden Göztepe'nin kalecisi İrfan Can Eğribayat'ı transfer etti!

Adana Demirspor, Süper Lig'e veda eden Göztepe'nin kalecisi İrfan...

Göztepe'nin 24 yaşındaki kalecisi İrfan Can Eğribayat'ın geleceği büyük merak konusu...

Beşiktaş altyapıdan A takıma çıkan genç oyuncular hangileri? 2022 BJK altyapısındaki genç yetenekler

Beşiktaş altyapıdan A takıma çıkan genç oyuncular hangileri? 2022...

Beşiktaş'ta yeni sezonun hazırlıkları başladı. 2022-2023 sezonunda Beşiktaş A takımın...

Augsburg, Fenerbahçe'den Serdar Dursun'u transfer etmek istiyor!

Augsburg, Fenerbahçe'den Serdar Dursun'u transfer etmek istiyor!

Fenerbahçe ve A Milli Takım formasıyla attığı gollerle adından söz ettiren Serdar Dur...

Info

Spor Haberleri, Son Spor Gelişmeleri, Türkiye ve Dünya’da Son Dakika Spor Haberleri, Süper Lig Puan Durumu, Fikstür, Transfer Haberleri, haber365 Spor Sayfasında Super Lig Haberleri, Son Dakika Spor, Son Dakika Super Lig Haberleri, Takımların Bilgileri, Puan Durumu, Gol Krallığı, Super Lig Fikstürü, Bu Haftaki Maçlar, Gelecek Hafta Maçları ve Geçmiş Hafta Maçları, Super Lig Tarihi, Genel Bilgileri ve Hafta Bazında Maç Bilgileri ve İstatistikleri, Super Lig Takımlarının ve Oyuncularının Performansları ve Bilgileri haber365 Super Lig Sayfasında.