Antalyaspor

100. Yıl Bulvarı - Antalya
Kuruluş Yılı: 1966
Stadyum: Antalya Stadyumu
Kapasite: 33.032 Kişi

Performans

BMBMM
Puan: 24 - Lig Sıralaması: 17

Takım Kadrosu
22D. ÖzkanKaleci1
35R. BoffinKaleci25
23A. DadakdenizKaleci30
21M. UygunKaleci35
24Diogo SousaKaleci99
24S. FloranusDefans2
20B. PınarDefans3
34NaldoDefans4
27B. ÖztürkDefans5
31E. AlbayrakDefans6
35F. KudryashovDefans13
22D. NelikDefans74
22B. BalcıDefans77
34V. SarıDefans89
18E. AydınDefans
23D. SinikOrtasaha7
27D. MiloševićOrtasaha10
34G. VuralOrtasaha11
33A. PoliOrtasaha15
32FredyOrtasaha16
25U. AkyolOrtasaha19
30FernandoOrtasaha20
21E. EyibilOrtasaha21
25H. AlpsoyOrtasaha22
18M. EkelikOrtasaha37
18M. ErdilmanOrtasaha38
37H. ÖzmertOrtasaha88
26Alassane NdaoOrtasaha
24H. WrightForvet9
22P. MukairuForvet12
31A. MehmediForvet14
27E. CrivelliForvet17
27H. GhachaForvet27
21G. BayrakdarForvet41
18E. BilselForvet
21T. BulutForvet
TakımOGBMP
1TrabzonsporTrabzonspor23166154
2KonyasporKonyaspor22136345
3AlanyasporAlanyaspor23115738
4Adana DemirsporAdana Demirspor23107637
5FenerbahceFenerbahçe23107637
6BesiktasBeşiktaş23106736
7HataysporHatayspor23113936
8Istanbul Basaksehirİstanbul Başakşehir22104834
9Gazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep2295832
10SivassporSivasspor23710631
11KayserisporKayserispor2387831
12Fatih KaragümrükFatih Karagümrük2386930
13KasimpasaKasımpaşa23761027
14GoztepeGöztepe23761027
15GalatasarayGalatasaray23761027
16GiresunsporGiresunspor23751126
17AntalyasporAntalyaspor23661124
18RizesporRizespor23641322
19AltayAltay23531518
20Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor22441416
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Eşleşmeleri Belli Oldu!

Ziraat Türkiye Kupası'nda son 16 turu kuralarında eşleşmeler kura sonucunda belli old...

Maç Sona Erdi! Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Maç Sona Erdi! Beşiktaş 0-4 Giresunspor

Süper Lig'in 14. haftasında Beşiktaş, Giresunspor'u konuk ediyor.

Önder Karaveli Kerem Kalafat'ın Beşiktaş'a Geri Döneceğini Açıkladı!

Önder Karaveli Kerem Kalafat'ın Beşiktaş'a Geri Döneceğini Açıkla...

Beşiktaş Teknik Sorumlusu Önder Karaveli, Katar'da oynanacak olan Süper Kupa finali ö...

Maç Sona Erdi! Galatasaray 1-1 Medipol Başakşehir

Maç Sona Erdi! Galatasaray 1-1 Medipol Başakşehir

Süper Lig'in 17. haftasında Galatasaray, Medipol Başakşehir'i konuk ediyor.

Maç Sona Erdi! Antalyaspor 2-1 Trabzonspor

Maç Sona Erdi! Antalyaspor 2-1 Trabzonspor

Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Antalyaspor kendi evinde lider Trabzonspor'u ağ...

Bursaspor Takımın Başına Tamer Tuna'yı Getirdi!

Bursaspor Takımın Başına Tamer Tuna'yı Getirdi!

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Bursaspor, takımın resmi sitesinden yaptığı açıklamalad...

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'dan Taraftarlara Uyarı!

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman'dan Taraftarlara Uyar...

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında 9...

Maç Sona Erdi! Trabzonspor 2-0 Adana Demirspor

Maç Sona Erdi! Trabzonspor 2-0 Adana Demirspor

Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Trabzonspor, Adana Demirspor'u konuk ediyor.

Maç Sona Erdi! Galatasaray 2-0 Antalyaspor

Maç Sona Erdi! Galatasaray 2-0 Antalyaspor

Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Galatasaray kendi sahasında ligin en formda eki...

Maç Sona Erdi! Altay 1-2 Trabzonspor

Maç Sona Erdi! Altay 1-2 Trabzonspor

Süper Lig'in 18. haftasında Altay, Trabzonspor'u konuk ediyor.

Süper Lig Çaykur Rizespor-Beşiktaş Karşılaşması

Süper Lig Çaykur Rizespor-Beşiktaş Karşılaşması

Süper Lig'in 20. haftasında oynanacak olan Çaykur Rizespor-Beşiktaş karşılaşması önce...

Beşiktaş'ta Koronavirüs Vakaları Artmaya Devam Ediyor!

Beşiktaş'ta Koronavirüs Vakaları Artmaya Devam Ediyor!

Beşiktaş'ın geçtiğimiz haftadan bu yana yaşadığı koronavirüs kabusu devam ediyor. Siy...

Maç Sona Erdi! Trabzonspor 2-0 Hatayspor

Maç Sona Erdi! Trabzonspor 2-0 Hatayspor

Süper Lig'in 17. haftasında Trabzonspor, Hatayspor'u konuk ediyor.

Süper Lig Beşiktaş-Gaziantep Karşılaşması

Süper Lig Beşiktaş-Gaziantep Karşılaşması

Süper Lig'in 21. haftasında oynanacak olan Beşitkaş-Gaziantep FK karşılaşması öncesin...

Süper Lig Trabzonspor-Yeni Malatyaspor Karşılaşması

Süper Lig Trabzonspor-Yeni Malatyaspor Karşılaşması

Süper Lig'in 20. haftasında oynanacak olan Trabzonspor-Yeni Malatyaspor karşılaşması...

Beşiktaş-Antalyaspor Süper Kupa Final Karşılaşması

Beşiktaş-Antalyaspor Süper Kupa Final Karşılaşması

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Beşiktaş ile Türkiye Kupası finalisti Antalyaspor, Katar...

Süper Lig Antalyaspor-Fenerbahçe Karşılaşması

Süper Lig Antalyaspor-Fenerbahçe Karşılaşması

Süper Lig'in 21. haftasında oynanacak olan Antalyaspor-Fenerbahçe karşılaşması öncesi...

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan Kaleci Munir'e Teşekkür Etti!

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan Kaleci Munir'e Teşekkür E...

Hatayaspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında oynad...

Ahmet Çakar Söylediği Sözlerle Fenerbahçeli Futbolcuları Yerin Dibine Soktu!

Ahmet Çakar Söylediği Sözlerle Fenerbahçeli Futbolcuları Yerin Di...

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında 1-1...

Beşiktaş'ta Antalyasporla Oynanacak Olan Süper Kupa Finalindeki Eksikleri Belli Oldu

Beşiktaş'ta Antalyasporla Oynanacak Olan Süper Kupa Finalindeki E...

Beşiktaş, Süper Kupa finalinde Antalyaspor ile Katar'da karşı karşıya geleceği karşıl...

Galatasaray'da Sacha Boey Sevinci Yaşanıyor!

Galatasaray'da Sacha Boey Sevinci Yaşanıyor!

Galatasaray, Sacha Boey'yin bugün yapılan antrenmanın son bölümünde kontrollü bir şek...

Antalyaspor'da Beşiktaş İle Oynanacak Süper Kupa Maçı Öncesi Koronavirüs Engeli!

Antalyaspor'da Beşiktaş İle Oynanacak Süper Kupa Maçı Öncesi Koro...

Antalyaspor, Beşiktaş ile Katar'da karşı karşıya geleceği Süper Kupa final karşılaşma...

Beşiktaş ile Fraport TAV Antalyaspor Arasında Oynanılacak Olan Süper Kupa Maçının Hakemleri Belli Oldu

Beşiktaş ile Fraport TAV Antalyaspor Arasında Oynanılacak Olan Sü...

2020-2021 Sezonu Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş ile Ziraat Türkiye Kupası finalisti Fra...

Fenerbahçe'de İsmail Kartal Futbolculara Kötü Gidişatın Çözümünü Açıkladı!

Fenerbahçe'de İsmail Kartal Futbolculara Kötü Gidişatın Çözümünü...

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Spor Toto Süper Lig'de son haftalarda takı...

Antalyaspor Cephesi Fenerbahçe Maçının Ardından Hakeme İsyan Etti

Antalyaspor Cephesi Fenerbahçe Maçının Ardından Hakeme İsyan Etti

Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Francıscus Groenendıjk, Spor Toto Süper Lig'in 21...

Trabzonspor'a Anthony Nwakaeme'den Kötü Haber Geldi!

Trabzonspor'a Anthony Nwakaeme'den Kötü Haber Geldi!

Trabzonspor Anthony Nwakaeme'den gelen kötü haberle sarsıldı. 32 yaşındaki Nijaryalı...

Fenerbahçe'de İsmail Kartal'dan Antalyapsor Maçının Ardından Açıklamalar

Fenerbahçe'de İsmail Kartal'dan Antalyapsor Maçının Ardından Açık...

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, takımın başında çıktığı ilk karşılaşmada S...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan Puan Farkı Açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'dan Puan Farkı Açıklama...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında oyna...

Trabzonspor'da Abdullah Avcı, Antalyaspor Mağlubiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

Trabzonspor'da Abdullah Avcı, Antalyaspor Mağlubiyetinin Ardından...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında uzu...

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Necati Ateş'ten Transfer Vurgusu!

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Necati Ateş'ten Transfer Vurgusu!

Galatasaray yardımcı antrenörü Necati Ateş, Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında ken...

Kayserispor'da Hikmet Karaman'dan Beşiktaş Maçı Öncesi Açıklamalar!

Kayserispor'da Hikmet Karaman'dan Beşiktaş Maçı Öncesi Açıklamala...

Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Spor Toto Süper Lig'de oynayacakları Beş...

Trabzonspor'da Abdullah Avcı, Hatayspor Galibiyetinin Ardından Konuştu!

Trabzonspor'da Abdullah Avcı, Hatayspor Galibiyetinin Ardından Ko...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında ken...

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin'den İddialı Açıklamalar

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin'den İddialı Açıklamalar

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında galip geldikler...

Hatayspor'da Ömer Erdoğan'dan Penaltı İsyanı!

Hatayspor'da Ömer Erdoğan'dan Penaltı İsyanı!

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında Trabzo...

Beşiktaş'ın Süper Kupa'da Oynayacağı Antalyaspor Maçı Öncesi Kamp Kadrosu Belli Oldu

Beşiktaş'ın Süper Kupa'da Oynayacağı Antalyaspor Maçı Öncesi Kamp...

Beşiktaş'ın 5 Ocak Çarşamba günü Katar'da Antalyaspor ile oynayacağı Süper Kupa final...

Trabzonspor'da Abdullah Avcı'dan Futbolcularına Uyarı Geldi!

Trabzonspor'da Abdullah Avcı'dan Futbolcularına Uyarı Geldi!

Trabzonspor ile Hatayspor arasında oynanacak karşılaşma öncesi teknik adam Abdullah A...

Antalyaspor'da Nuri Şahin Beşiktaş İle Oynayacakları Süper Kupa Maçı Öncesi Konuştu!

Antalyaspor'da Nuri Şahin Beşiktaş İle Oynayacakları Süper Kupa M...

Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, Katar'da Beşiktaş ile oynayacakları Süper Ku...

Göztepe'de Nestor El Maestro Antalyaspor Galibiyetinin Ardından Açıklamalar!

Göztepe'de Nestor El Maestro Antalyaspor Galibiyetinin Ardından A...

Göztepe Teknik Direktörü Nestor El Maestro, Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında ken...

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin'den Nuri Şahin Açıklaması

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin'den Nuri Şahin Açıklaması

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın ayrılığının ardından g...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Takımla Toplantı!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Takımla Toplantı!

Trabzonspor'da Teknik Direktör Abdullah Avcı, Süper Lig'in 16. haftasında mağlup oldu...

Beşiktaş'ın Yıldızı Miralem Pjanic'ten Şaşırtan Juventus Açıklaması

Beşiktaş'ın Yıldızı Miralem Pjanic'ten Şaşırtan Juventus Açıklama...

Beşiktaş'ın Bosna Hersekli yıldızı Miralem Pjanic, İtalyan basınına yaptığı açıklamal...

Trabzonspor Kaptanı Uğurcan Çakır'dan Hatayspor Maçı Öncesi Kritik Konuşma!

Trabzonspor Kaptanı Uğurcan Çakır'dan Hatayspor Maçı Öncesi Kriti...

Trabzonspor'da kaptan Uğurcan Çakır, Süper Lig'in 16. haftasında mağlup oldukları Ant...

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Antalyaspor Maçında Aldıkları Galibiyet Hakkında Konuştu!

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı Antalyaspor Maçında Aldıkları G...

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında oynadıkları...

Trabzonspor'un Antalyaspor Maçı Öncesi Kamp Kadrosu Belli Oldu!

Trabzonspor'un Antalyaspor Maçı Öncesi Kamp Kadrosu Belli Oldu!

Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında deplasmanda Antalyaspor ile karşı karşıya gelec...

Fenerbahçe Sakatlanan Mert Hakan Yandaş Hakkında Açıklama Yaptı!

Fenerbahçe Sakatlanan Mert Hakan Yandaş Hakkında Açıklama Yaptı!

Fenerbahçe Spor Kulübü, Süper Lig'de oynayacakları Antalyaspor karşılaşması öncesinde...

Sinan Vardar'dan Önder Karaveli'ye Övgü Dolu Sözler Geldi!

Sinan Vardar'dan Önder Karaveli'ye Övgü Dolu Sözler Geldi!

Beşiktaş ile Süper Kupa'yı kazanma başarısı gösteren Önder Karaveli hakkında ünlü yor...

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'dan Süper Lig İçin Erteleme Açıklaması!

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'dan Süper Lig İçin Erteleme Açıkl...

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Süper Lig'e verilen devre arasında ligdeki erteleme...

Antalyaspor Cephesi Fenerbahçe Maçının Ardından Hakeme İsyan Etti

Antalyaspor Cephesi Fenerbahçe Maçının Ardından Hakeme İsyan Etti

Antalyaspor Teknik Sorumlusu Alfons Francıscus Groenendıjk, Spor Toto Süper Lig'in 21...

Info

Antalyaspor Haberleri, Son Dakika Antalyaspor Haberleri, Puanı, Sırası, Fikstürü, Antalyaspor Maçları, Kadrosu, Transferleri, İstatistikleri, Tarihi, Genel Bilgileri, Antalyaspor Stat Bilgileri, Stat Kapasitesi ve Daha Birçok Antalyaspor İle İlgili İçerik haber365.com.tr Antalyaspor Sayfasında.