Adana Demirspor

Çarkıpare, Sarıçam - Adana
Kuruluş Yılı: 1941
Stadyum: Yeni Adana Stadyumu
Kapasite: 33.543 Kişi

Performans

MBGBG
Puan: 34 - Lig Sıralaması: 7

Takım Kadrosu
33F. KaplanKaleci35
24V. KarakuşKaleci39
24A. MurićKaleci49
23Tayyip Talha SanuçDefans2
28Semih GülerDefans4
28S. AkaydinDefans5
32K. KanakDefans6
31T. ÇamdalDefans20
29J. SvenssonDefans22
31S. DeliDefans91
27Joher Khadim RassoulDefans95
19Emircan AtaşDefans96
21İsmail ÇokçalışDefans
32A. UludağDefans
27S. KurtOrtasaha8
32Y. BelhandaOrtasaha10
26D. AkintolaOrtasaha11
18İ. ÇelikOrtasaha16
20Mustafa KapıOrtasaha18
33L. CastroOrtasaha19
20E. UzunOrtasaha30
34Birkir BjarnasonOrtasaha67
25M. VargasOrtasaha77
38G. İnlerOrtasaha88
32B. StambouliOrtasaha90
30B. AssombalongaForvet7
32M. BalotelliForvet9
25Okwuchukwu Francis EzehForvet15
28M. MimaroğluForvet17
22Y. AkgünForvet23
18Enes ErdemForvet
16Osman KaynakForvet
TakımOGBMP
1TrabzonsporTrabzonspor22156151
2KonyasporKonyaspor21126342
3FenerbahceFenerbahçe22106636
4BesiktasBeşiktaş22105735
5HataysporHatayspor21112835
6Istanbul Basaksehirİstanbul Başakşehir21104734
7Adana DemirsporAdana Demirspor2297634
8AlanyasporAlanyaspor2195732
9KayserisporKayserispor2287731
10Gazişehir GaziantepGazişehir Gaziantep2194831
11SivassporSivasspor2279630
12Fatih KaragümrükFatih Karagümrük2286830
13GalatasarayGalatasaray2176827
14GiresunsporGiresunspor22751026
15GoztepeGöztepe22661024
16AntalyasporAntalyaspor21651023
17KasimpasaKasımpaşa21561021
18AltayAltay22531418
19RizesporRizespor21531318
20Yeni MalatyasporYeni Malatyaspor21431415
Adana Demirspor'un Eski Çalıştırıcısı Samet Aybaba'dan Azerbaycan Milli Takımı Açıklaması Geldi!

Adana Demirspor'un Eski Çalıştırıcısı Samet Aybaba'dan Azerbaycan...

Adana Demirspor ile geçtiğimiz zamanlarda yollarını ayıran Samet Aybaba, Azerbaycan M...

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş Adana Mağlubiyetinin Ardından Konuştu!

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş Adana Mağlubiyetinin Ard...

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında mağlu...

Maç Sona Erdi! Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Maç Sona Erdi! Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında 2021 yılının son derbisinde Fenerbahçe kendi sa...

Maç Sona Erdi! Galatasaray 2-2 Altay

Maç Sona Erdi! Galatasaray 2-2 Altay

Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Galatasaray, Altay'ı konuk ediyor.

Adana Demirsporlu Younes Belhanda'dan Çarpıcı İtiraflar

Adana Demirsporlu Younes Belhanda'dan Çarpıcı İtiraflar

Adana Demirspor'un yıldız futbolcusu Younes Belhanda, Spor Toto Süper Lig'in 13. haft...

Rıza Çalımbay'dan Adana Demirspor Maçının Ardından Hakem Tepkisi!

Rıza Çalımbay'dan Adana Demirspor Maçının Ardından Hakem Tepkisi!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında kendi...

Maç Sona Erdi! Adana Demirspor 2-0 Galatasaray

Maç Sona Erdi! Adana Demirspor 2-0 Galatasaray

Süper Lig'in 18. haftasında Adana Demirspor, Galatasaray'ı konuk ediyor.

Maç Sona Erdi! Trabzonspor 2-0 Adana Demirspor

Maç Sona Erdi! Trabzonspor 2-0 Adana Demirspor

Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Trabzonspor, Adana Demirspor'u konuk ediyor.

Maç Sona Erdi! Altay 1-2 Trabzonspor

Maç Sona Erdi! Altay 1-2 Trabzonspor

Süper Lig'in 18. haftasında Altay, Trabzonspor'u konuk ediyor.

Galatasaray'da Selçuk İnan Adana Demirspor Mağlubiyeti Sonrası Yunus Akgün Transferi Hakkında Konuştu!

Galatasaray'da Selçuk İnan Adana Demirspor Mağlubiyeti Sonrası Yu...

Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Galatasaray deplasmanda Adana Demirspor ile kar...

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Hakemleri Suçladı!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Hakemleri Suçladı!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında oynan...

Maç Sona Erdi! Yeni Malatyaspor 0-0 Galatasaray

Maç Sona Erdi! Yeni Malatyaspor 0-0 Galatasaray

Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Galatasaray deplasmanda Yeni Malatyaspor'a konu...

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella, Galatasaray Galibiyetinin Ardından Konuştu!

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella, Galatasaray Galibiyetinin A...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, kendi sahalarında oynadıkları Gal...

Mecnun Otyakmaz'dan Maç Sonu Şaşırtan Açıklamalar

Mecnun Otyakmaz'dan Maç Sonu Şaşırtan Açıklamalar

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında konuk ettiği GZT Giresunspor ile 0-0 berabere k...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Görev Alamayacağı Maçlar Belli Oldu!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Görev Alamayacağı Maç...

PFDK, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in cezasını belirledi. Fenerbahçe derb...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Karagümrük Galibiyetinin Ardından Açıklamalarda Bulundu

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Karagümrük Galibiyeti...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında gal...

Diego Maradona İle İlgili Çarpıcı Adana Demirspor İtirafı!

Diego Maradona İle İlgili Çarpıcı Adana Demirspor İtirafı!

Arjantinli futbol efsanenesi Diego Armando Maradona 1 sene önce hayatını kaybetmişti....

Trabzonspor'da İç Transferde Anthony Nwakaeme İle Anlaşma Sağlanıldı!

Trabzonspor'da İç Transferde Anthony Nwakaeme İle Anlaşma Sağlanı...

Süper Lig'de lider durumda bulunan Trabzonspor'da, Nijeryalı yıldız Anthony Nwakaeme...

Adana Demirsporlu Mario Balotelli'den İtalya Milli Takımı Açıklaması!

Adana Demirsporlu Mario Balotelli'den İtalya Milli Takımı Açıklam...

Adana Demirspor'un dünyaca ünlü golcüsü Mario Balotelli, İtalya Milli Takımı ve Adana...

Yeni Malatyasporlu Oussama Haddadi'den Türk Vatandaşlığı Açıklaması!

Yeni Malatyasporlu Oussama Haddadi'den Türk Vatandaşlığı Açıklama...

Yeni Malatyaspor forması giyen Oussama Haddadi, Spor Toto Süper Lig'de oynayacakları...

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'ndan Samimi Açıklamalar!

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu'ndan Samimi Aç...

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, vermiş olduğu röportajda teknik d...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Adana Demirspor Galibiyetinin Ardından Şampiyonluk Sözleri Geldi!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Adana Demirspor G...

Süper Lig'in 15. haftasında Trabzonspor, sahasında Adana Demirspor'u 2-0'lık skorla g...

Türkiye Kupası'nda 5. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu!

Türkiye Kupası'nda 5. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu!

Bu sezon büyük bir heyecana sahne olan Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri bugün çe...

Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş, Tabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe Hakkında Dikkat Çeken Sözler!

Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş, Tabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe...

Süper Lig'de son olarak Trabzonspor deplasmanda Altay'ı 2-1 yenmesinin ve Galatasaray...

TFF'den Beşiktaş, Fenerbahçe, Karagümrük ve Trabzonspor'a Ceza Geldi!

TFF'den Beşiktaş, Fenerbahçe, Karagümrük ve Trabzonspor'a Ceza Ge...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Süper Lig...

Yeni Malatyaspor Forması Giyen Sadık Çiftpınar'dan Çarpıcı Açıklamalar

Yeni Malatyaspor Forması Giyen Sadık Çiftpınar'dan Çarpıcı Açıkla...

Yeni Malatyaspor'un başarılı savunma oyuncusu Sadık Çiftpınar, ligdeki gidişatları ve...

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın Kadro Kararları Büyük Dikkat Çekiyor!

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın Kadro Kararları Büyük Dikkat Çeki...

Son olarak kendi evinde Alanyaspor'a 2-'lik skorla yenilen Fenerbahçe'de takımın tekn...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Sivasspor Maçı Hakkında Konuştu!

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Sivasspor Maç...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftas...

Bülent Korkmaz, Adana Demirspor Mağlubiyetinin Ardından Konuştu!

Bülent Korkmaz, Adana Demirspor Mağlubiyetinin Ardından Konuştu!

Alanyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında ken...

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Trabzonspor Açıklaması

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Trabzonspor Açıklaması

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Spor Toto Süper Lig'in lideri Tra...

Adana Demirsporlu Mario Balotelli'den Çarpıcı Açıklamalar

Adana Demirsporlu Mario Balotelli'den Çarpıcı Açıklamalar

Adana Demirspor'un dünyaca ünlü yıldızı Mario Balotell, Adana kariyeri ile ilgili ve...

Mickael Pote Futbolu Bıraktı!

Mickael Pote Futbolu Bıraktı!

Spor Toto 1. Lig takımlarından NasaDoge Menemenspor formasını terleten Cenk Laleci, B...

Galatasaray, Süper Lig'deki En Kötü Dönemini Geçiriyor!

Galatasaray, Süper Lig'deki En Kötü Dönemini Geçiriyor!

Galatasaray, taraftarların hatırlamak istemediği 2010-2011 sezonundan daha kötü bir l...

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Taraftarlarına Yapılan Haksızlığa Dikkat Çekti!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Taraftarlarına Yapılan...

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında oynay...

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'dan Altay Maçı Öncesi Hakem İsyanı!

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'dan Altay Maçı Öncesi Ha...

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, geçtiğimiz hafta puan kaybettikl...

Marius Sumudica'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Çarpıcı Açıklamalar!

Marius Sumudica'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Çarpıcı Açıklamalar!

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Spor Toto Süper Lig'in 11. haftası...

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella, Giresunspor Galibiyetinin Ardından Konuştu!

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella, Giresunspor Galibiyetinin A...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Süper Lig'in 16. haftasında son d...

Trabzonsporlu Uğurcan Çakır Süper Lig'in En İyisi Oldu!

Trabzonsporlu Uğurcan Çakır Süper Lig'in En İyisi Oldu!

Süper Lig'de ilk yarı sona ererken, kurtarış yüzdeleri bakımından en çok kurtarış yap...

Fenerbahçe'de Enner Valencia'dan Adana Demirspor Maçı Öncesi Açıklamalar!

Fenerbahçe'de Enner Valencia'dan Adana Demirspor Maçı Öncesi Açık...

Fenerbahçe'nin tecrübeli golcüsü Enner Valencia, Spor Toto Süper Lig'de bu akşam Adan...

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş'ten İddialı Açıklamalar!

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş'ten İddialı Açıklamalar!

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Spor Toto Süper Lig'de oynayacakları Adana...

Trabzonspor'da Erce Kardeşler 340 Gün Sonra Sahada Yer Alacak!

Trabzonspor'da Erce Kardeşler 340 Gün Sonra Sahada Yer Alacak!

Trabzonspor'da cezalı Uğurcan Çakır'ın yokluğunda kaleyi devralması beklenen Erce Kar...

Galatasaray'ın Adana Demirspor Maçı Öncesi Kamp Kadrosu Belli Oldu

Galatasaray'ın Adana Demirspor Maçı Öncesi Kamp Kadrosu Belli Old...

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında oynayacağı Adana Demirspor karşı...

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Hatayspor Maçı Öncesi Açıklamalar!

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Hatayspor Maçı Öncesi Aç...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella'dan Spor Toto Süper Lig'de bu haft...

Fenerbahçe-Adana Demirspor Karşılaşması Ne Zaman Oynanacak?

Fenerbahçe-Adana Demirspor Karşılaşması Ne Zaman Oynanacak?

Süper Lig'in 20. haftasında Fenerbahçe-Adana Demirspor karşılaşması öncesinde nefesle...

Trabzonspor'da Teknik Direktör Abdullah Avcı'dan Takımla Toplantı!

Trabzonspor'da Teknik Direktör Abdullah Avcı'dan Takımla Toplantı...

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oynayacak...

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Açıklamalar!

Adana Demirspor'da Vincenzo Montella'dan Kasımpaşa Maçı Öncesi Aç...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Spor Toto Süper Lig'in 14. haftas...

Enock Barwuah Ağabeyi Mario Balotelli İle İlgili Samimi Açıklamalarda Bulundu!

Enock Barwuah Ağabeyi Mario Balotelli İle İlgili Samimi Açıklamal...

Menemenspor'da forma giyen Mario Balotelli'nin kardeşi Enock Barwuah, kariyeri ile il...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Sivasspor Maçı Hakkında Konuştu!

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Sivasspor Maç...

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftas...

Info

Adana Demirspor Haberleri, Son Dakika Adana Demirspor Haberleri, Puanı, Sırası, Fikstürü, Adana Demirspor Maçları, Kadrosu, Transferleri, İstatistikleri, Tarihi, Genel Bilgileri, Adana Demirspor Stat Bilgileri, Stat Kapasitesi ve Daha Birçok Adana Demirspor İle İlgili İçerik haber365.com.tr Adana Demirspor Sayfasında.