Dilan Çiçek Deniz'in Tarzı Cannes'ta Dikkat Çekti

23 yaşındaki oyuncu Dilan Çiçek Deniz 71. Cannes Film Festivali'ne bir mücevher markasının davetlisi olarak katıldı. Güzelliğiyle göz dolduran ünlü oyuncunun yeni stili beğeni topladı.

Dilan Çiçek Deniz'in Tarzı Cannes'ta Dikkat Çekti

23 yaşındaki oyuncu Dilan Çiçek Deniz 71. Cannes Film Festivali'ne bir mücevher markasının davetlisi olarak katıldı. Güzelliğiyle göz dolduran ünlü oyuncunun yeni stili beğeni topladı.Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da rol alan Dilan Çiçek Deniz'in 19 Mayıs'ta gerçekleşen Cannes Film Festivali'nin ödül törenine katıldı.

Ünlü Fransız mücevher markası Messika Jewelry'nin mücevherlerini takarak kırmızı halıda boy gösteren ünlü oyuncunun güzelliği göz kamaştırdı.

Cannes'ta kaldığı 3 gün boyunca fotoğraf paylaşan güzel oyuncunun tercih ettiği kıyafetler sosyal medyada büyük beğeni topladı.Tarzı ve stiliyle sürekli eleştirilere maruz kalan genç oyuncu ilk gün giydiği yeşil tulumu dışında tercih ettiği tüm kıyafetleriyle adından söz ettirmeyi başardı.İkinci gün giydiği mavi straplez çizgili tulumu, tepeden topladığı saçları ve doğal makyajıyla oldukça şık görünen güzel oyuncu sosyal medyadan da fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi.

Ertesi gün giydiği tulumuyla da şıklığını bir üst kademeye taşıyan 23 yaşındaki genç oyuncu, derin göğüs dekoltesiyle de dış basının dikkatini çekmeyi başardı.Son gün giydiği siyah balık kesim tranparan elbisesiyle de festivali zirvede bırakan ünlü oyuncunun göğüsleri sosyal medyada olay oldu.

2014 Miss Turkey ikincisi Dilan Çiçek Deniz, küçük bulduğu göğüslerine silikon taktırdığı iddialarını bu paylaşımla doğrulamış oldu.
Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


[G-#16430]
[G-#15258]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR