Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı'nın Düğün Tarihi Değişti

Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, yakında gerçekleşecek olan düğünleri için hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Çift aslında daha erken evlenecekti ancak düğün tarihlerini pandemi nedeni ile ileri bir tarihe aldılar.

27.08.2021-16:14 - (Son Güncelleme: 27.08.2021-16:14)

Sabancı Ailesi’nin Kanlıca’daki yalısında nikah masasına oturması beklenen çift, daha görkemli bir törenle dünya evine girecek.

Hakan Sabancı ifşasıyla gündeme gelen ve bu nedenle 3 gün hapis yatan Aygün Aydın’dan kafa karıştıran bir paylaşım geldi. Aydın, 'Yakında katılmam gereken çok önemli, malum düğün var' notuyla paylaşım yaparak hazırlıklara başladığı anları paylaştı. Aygün Aydın’ın bu paylaşımının ardından akıllarda 'Hacı ile Nazlı’nın düğünü mü?' diye düşündürdü.

Şimdilerde tatilde olan cemiyetin ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğün tarihinin değiştiği  pandemi koşullarının hafiflemesiyle birlikte büyük bir düğün yapmaya karar verdi.

DÜĞÜN 3 EYLÜLDE OLACAK!

Sosyetik çift, düğün planlarını revize ederek, yeni tarih olarak 3 Eylül’ü seçti. Mekan ise dillere destan düğünlerin adresi Çırağan Sarayı olacak.

Geniş bir çevreleri olan Arzu-Ömer Sabancı, en büyük oğulları Hacı Sabancı’nın düğünün ailelerine yakışır bir şekilde olmasını istiyor. Tam 650 konuğun davetli olacağı düğünün, bu yılın en görkemli düğünlerinden biri olacak.

KAMERALAR BİZİ ÇEKİYOR!

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum'a giden Hacı Sabancı-Nazlı Kayı çifti, Türkbükü'ndeki Cennet Koyu'nda objektiflere yansımıştı.

Gazetecileri fark eden Sabancı, 'Bizi çekiyorlar' diye objektifleri göstermişti. Bunun üzerine 27 yaşındaki Nazlı Kayı ise nişanlısının omzuna başını koyarak poz vermişti.

AŞIK OLDUM!

Özel çekim sonrası Nazlı Kayı, hayatına dair merak edilenleri açıklamış ve Hacı Sabancı ile tanışma hikayelerini de anlatmıştı.

İlk kez kalabalık bir arkadaş grubunda tanıştıklarını söyleyen Kayı, 'Arkadaşlığımız başladıktan sonra her buluştuğumuzda heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Onu her gördüğümde vücudum aynı reaksiyonları vermeye başlayınca zaten anladım. Hala böyleyim bu arada. Onu görünce karnımda kelebekler uçuşuyor. Demek ki aşk böyle bir şey' diyerek Hacı Sabancı'ya olan büyük aşkını dile getirmişti.

HAKAN SABANCI'NIN TAKINTILI AŞIĞI AYGÜN AYDIN YİNE BOŞ DURMUYOR!

Aygün Aydın her geçen gün farklı ifadeleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. En son Hakan Sabancı'nn koruma talebi ile 3 gün boyunca hapis yatmıştı. Ve çıktıktan sonra Hacı Sabancı ile ilgili paylaşımlarına devam etti. Bu kez evlenmesi beklenen, Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı'nın düğününe atıfta bulunarak; Sosyal medya hesabı üzerinden  'Yakında katılmam gereken bir düğün var' dedi. Durum huzursuzluk yaratacak gibi gözüküyor...

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal