23 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 16.11°
  • Izmir 24°
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:19
BIST101.089
Dolar5,6797
Euro6,3637
Altın259,00

Ford Focus yeni model tanıtıldı

Ford şirketinin yaptığı açıklamaya göre, Ford Focus yeni modelini Londra'da tanıttı.

Ford Focus yeni model tanıtıldı

98 yılında ilk Ford Focus modelini piyasaya sunan Ford firması, Avrupa'da 7 milyon, Dünya'da ise 16 milyondan fazla Ford Focus modeli sattı.

Ford tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket, şimdiye dek en kabiliyetli ve teknik açıdan en yetkin olan, tamamen yenilediği Ford Focus modelini Londra'da tanıttı..

Bölümündeki otomobiller arasında en güvenli ve keyifli sürüş deneyimi veren Ford Focus, çok çeşitli kullanıcı deneyimleri sunmak için geliştirilen "insan odaklı" felsefe benimsiyor. teknolojik, ergonomik ve kullanıcı odaklı özellikler birleştirildi..

"FORD FOCUS YENİ MODELİ, KENDİ ALANDA ZİRVEDE"
Ford Avrupa Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Joe Bakaj, Yeni Ford Focus'un, kendi segmentinde teknoloji ve sürüş keyfinin zirvesinde yer aldığını belirtti.
Sıfırdan tamamıyla yeni bir otomobil üretme şansının pek sık ortaya çıkmadığını vurgulayan Bakaj, şunları söyledi:
"Yeni Focus'ta segmentinin en iyi otomobili olabilmesi için bu şansı sonuna kadar kullandık. Her alanda gerçekleştirilen inovasyon, benzeri görülmemiş bir ustalıkla yeni bir Focus yaratmamıza, eşsiz bir sürüş ve yolculuk deneyimi sunmamıza yardımcı oldu. Ford Focus yeni modeli, bugün itibarıyla bölümünün izlemesi gereken özellikleri, limitleri belirlemiş oluyor. Şu ana kadar ortaya çıkardığımız en iyi otomobil olduğuna inanıyorum. Bu aracın hayat bulmasına yardımcı olan ekiple gurur duyuyorum."

Son Dakika Otomobil Haberleri için aşağı kaydırın

 

Yorum Yaz

Diğer Otomobil Haberleri