Yaşar Alptekin Eski Eşiyle Yeniden Evleniyor

Eski model ve oyuncu olan, değiştirdiği hayat tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Yaşar Alptekin, eski eşi Nilgün Altınyayla ile yeniden evleneceği haberini verdi.

Yaşar Alptekin Eski Eşiyle Yeniden Evleniyor

80'li yıllara damgasını vuran oyuncu ve model Yaşar Alptekin, geçtiğimiz gün Teve2 erkanlarında yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu oldu.

Eski model, hayat tarzı ve kendisi hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Alptekin, yıllar önce evliliğini noktaladığı eski eşi Nilgün Altınyayla ile evleneceğini açıladı.

Alptekin, 25 yaşındaki kızı Ayris ile eski eşinin evine gittiğini ve orada yeniden evlilik teklif ettiğini dile getirdi. Eski eşindnegelen teklif karşısında şaşkın olduğunu söyleyen Alptekin, daha sonra kendisinin de tekliften mutlu olduğunu söyledi.

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN EVLİLİK BİTMİŞTİ

Yaşar Alptekin, evliliklerinin bitmesinin nedeninin kıskançlık olduğunu söylerek 'Onun yüzünden sinemayı ve mankenliği bıraktım ancak artık beni kıskanacağını düşünmüyorum çünkü artık seçtiğim yaşam tarzı yüzünden çapkınlık ve zina yapmayacağımı bilir.' sözlerini bitirdi.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

[N-#58191]
[N-#58175]
[N-#55956]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR