18 Ağustos 2019
  • Istanbul 19°
  • Ankara 17°
  • Izmir 21°
İmsak 04:33
Güneş 06:09
Öğle 13:13
İkindi 17:01
Akşam 20:07
Yatsı 21:36
BIST95.734
Dolar5,5847
Euro6,2105
Altın271,79

Metin Hara ve Adriana İlişkisinin Neden Bozulduğu Ortaya Çıktı!

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ile ilişkisi sallantıda olan Metin Hara hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Bircan Bali, Metin Hara'nın annesinin kanser hastası olduğunu açıkladı. Hara, bütün zamanını annesi ile geçiriyor.

Metin Hara ve Adriana İlişkisinin Neden Bozulduğu Ortaya Çıktı!

Adriana Lima İle Ayrıldığı İddia Edilen Metin Hara'nın Annesine Kanse Teşhisi Konuldu

Türk yazar Metin Hara ve Adriana Lima'nın aşk yaşamaya başlaması kadar çiftin ayrılıkları da günlerce konuşuldu. Adriana Lima, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile ayrılık iddialarını doğrulamıştı.

Metin Hara ise ısrarla ayrılmadıklarını iddia etse de Lima'nın paylaştığı ''Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil' sözleri kafaları karıştırmıştı.

Metin Hara, güzel modelin paylaşımlarının ardından geçtiğimiz aylarda ayrılmadıklarını ve Amerika'ya giderek Lima ile orada 2 ay geçireceğini söylemişti.

'İLİŞKİMİZDE PÜRÜZLER VAR'

Metin Hara, haklarında çıkan ayrılık haberlerinin ardından ilk kez net bir açıklama yaparak 'İlişkimizde pürüzler var. Onları toparlamaya çalışıyoruz. Beraberliğimiz hakkında kimseye konuşmama karar aldık, ayrılık gibi bir şey yok' demişti.

METİN HARA'NIN ANNESİ KANSER

Söylemezsem Olmaz programını sunucusu Bircan Bali, Metin Hara ve Adrina Lima hakkında aldığı istihbaratı izleyenlerle paylaştı. Bali, Metin Hara'nın annesinin kanser hastası olduğunu ve hastalığının ilerlediğini açıkladı. Bali, Hara'nın annesi ile vakit geçirdiğini bu nedenle Adriana Lima'ya vakit ayıramadığını söyledi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri