Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda 'Karımı Gördünüz mü?' filminin başrol oyuncularından Peker Açıkalın, birlikte rol aldığı ünlü model İvana Sert hakkında şok eden açıklamalarda bulunmuştu. İvana Sert Peker Açıkalın'ı savcılığa verdi.

PEKER AÇIKALIN'DAN iVANA'YA SERT SÖZLER

Katıldığı bir programda Program sunucusunun 'İvana Sert de bizimle olacaktı. Nerede acaba?' sorusuna Açıkalın, 'O zaman soy adını yumuşak olarak değiştirebiliriz' şeklinde karşılık verdi. Açıkalın; 'o sanatçı değil modacı' diye ekledi. Bunun üzerine sunucu Açıkalın'a, ''Başrolü paylaştığınız kişi için 'Sanatçı değil' diyorsunuz'' diye karşılık verdi. Peker Açıkalın'ın sunucunun bu yorumuna da cevabı ilginç oldu: ''Başrolü ben paylaşmadım. Yapımcımız paylaşmış''… diye ekledi.


Programın ilerleyen dakikalarında ise Açıkalın, Sert'e yönelik eleştirinin dozunu arttırdı. Açıkalın, Sert hakkında yaptığı moda ikonu tanımlamasının ardından 'motor' ifadesini kullandı.


PEKER AÇIKALIN'DAN SERT SÖZLERE AÇIKLAMA:

Açıkalın daha sonra kendisine dava açacağını belirten İvana Sert hakkında ''Ivana Hanım bana abim, hocam, ustam diyor. Motor, TDK'da aktif, çalışkan anlamına geliyor.'' açıklamasını yaptı.

ARGO SÖZLERİ KİŞİLİĞİMİ ZEDELEDİ

Bu sözler sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Sert, 13 yaşında bir çocuk annesi olduğunu, kamuoyunda tanınan biri olarak Açıkalın'ın sözleri sonrası kişiliğinin zedelendiğini belirterek ünlü oyuncudan şikayetçi oldu.

Sert, Açıkalın'ın cezalandırılmasını istedi. Savcılık, ünlü modacının ihbarı sonrası Açıkalın hakkında soruşturma başlattı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.