18 Ağustos 2019
  • °
  • Ankara 18°
  • Izmir 23°
İmsak 04:33
Güneş 06:09
Öğle 13:13
İkindi 17:01
Akşam 20:07
Yatsı 21:36
BIST95.734
Dolar5,5847
Euro6,2105
Altın271,79

Erkan Petekkaya Uçakta Yaşanan Olayla İlgili Soruya Sinirlendi

Ünlü Erkan Petekkaya, Bodrum'da düzenlenen bir ödül gecesine katıldı. Petekkaya, Dalaman uçağında yaşanan olayla ilgili sorulan soruya ateş püskürdü.

Erkan Petekkaya Uçakta Yaşanan Olay Hakkında Sorulan Sorulara Ateş Püskürdü

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Bodrum'da düzenlenen bir etkinlik kapsamında ödül gecesine katıldı. Petekkaya, etkinlikte basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı.

Erkan Petekkaya, Dalaman uçağında yaşanan olay hakkında da açıklamalarda bulundu. Petekkaya, uçakta yaşanan olayla ilgili 'Konuyla ilgili fazla konuşmanın anlamı yok. Ben ünlü bir adamım. Onlar benim velinimetim. Ben haklı olsam da, önemli değil benim her zaman daha mütevazı olmam gerekiyor. ' dedi.

MUHBİRİN SORDUĞU SORUYA ÖFKELENDİ

Erkan Petekkaya, bir muhabirin sorduğu 'Karşı taraf tacize uğradım dediği için ne hissettiniz, nasıl bir duygu?' sorusuna öfkelendi.

'AMACINIZ NE?'

Petekkaya, kendisine gelen soru karşısında 'Amacınız ne, ne yapmaya çalışıyorsunuz? Onlar halk bir şey olmaz. Bizim başımıza böyle şeyler çok geliyor. İnsanların iyileri kadar kötüleri de var. Bir oradan telefonla çekiyor biri takibe takip diyor.

'HERKES MAGAZİNCİ OLMUŞ'

Haber bültenlerinin ihbar hatları var. Herkes magazinci olmuş, herkes haberci olmuş. Bir şeyler çekip bana para ver diyorlar.' diyerek tepki gösterdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri