Ebru Destan'ın Son Hali... Nerede, Ne Yapıyor?

Ünlü manken Ebru Destan'ın Mete Okay İnal'la olan evliliğine, Ebru Destan'ın eşinden boşanacağı haberine, milyonluk boşanma davasına, ünlü kadının son haline galerimizden ulaşabilirsiniz.

EBRU DESTAN'IN SON HALİ... NEREDE, NE YAPIYOR?

Ebru Destan’ın galerici sevgilisi Mete Okay İnal’la ilişkisi olaylı olmuştu. Aileler itiraz etmiş, Destan, ‘istenmeyen gelin’ olmuştu.  Buna rağmen çift, 16 Haziran 2011’de Bahçelievler’de gizlice evlenmişti.

OLUMSUZLUKLAR DEVAM ETTİ

Evliliklerinin ilk ayında da olumsuz haberler devam etti. Ancak son dönemde çiftin evliliği hakkında ' Ayrılıyor' dedikoduları çıkmaya başladı. Ebru Destan mayıs ayında yaptığı açıklamada: "Asla böyle bir şey yok. Her şey yolunda. Biz Okay’la çok yeni evliyiz. Allah bozmasın çok da mutluyuz” diyerek çıkan iddiaları yalanlamıştı.

ESKİ MANKENDEN MİLYONLUK BOŞANMA DAVASI

Eski manken, “Mesleğimi yaptırmıyor” dediği eşinden 2.5 milyon lira tazminat istedi. Eşi de karşı dava açtı, “Ebru lüks yaşam istiyor” diyerek 600 bin lira tazminat talep etti. Bakırköy Aile Mahkemesi’nde iki hafta önce boşanma davası açan Destan, dilekçesinde, eşinin kendisine ve oğullarına ilgi göstermediğini söyledi.

Eski manken, İnan’ın tartıştıkları zaman ağır hakaretlerde bulunduğunu, ayrıca mesleğini yapmasına izin vermediğini iddia etti. Kendini ağır baskı altında hissettiğini söyleyen Destan, boşanmak için 2 milyon lira manevi, 500 bin lira maddi tazminat istedi. Ayrıca her bir çocuk için ayrı iştirak nafakası, kendisi için de yoksulluk nafakası talebinde bulundu. Destan çocuklarının velayetini de istedi. 

ÇEKİLMEZ HALE GELDİ

Ailesi istemediği halde Ebru Destan’la gizlice evlendiği iddia edilen Mete Okay İnan da karşı davayla cevap verdi. İki çocuğun velayetini isteyen İnan, asıl eşinin kendisine hakaret ettiğini, tehditkâr söylemlerde bulunduğunu öne sürdü. 

Ebru Destan’dan 100 bin lira maddi tazminatın yanı sıra 500 bin lira manevi tazminat isteyen İnan, ayrıca eşinin çocuklarıyla ilgilenmediğini ve lüks yaşam isteğinin evliliği çekilmez hale getirdiğini iddia etti. Çekişmeli boşanma davası, önümüzdeki günlerde görülecek. 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR