Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur dizisi 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 29. bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizin detayında...

29. BÖLÜM FRAGMANI

Çukur dizisi 29. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı zaman haberimizin detayından fragmana ulaşabilirsiniz.

ÇUKUR DİZİSİ KONUSU

İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesindedir ve Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Mahallenin yönetimine gözünü dikmiş başka bir grup vardır ve var olan bozulur.

Koçovalıları pes ettirdiklerini düşünürlerken ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce başka bir hayat kurmak için terkettiği Çukur'a geri dönecektir. Yamaç yıllar önce kendi hayatını yaşayabilmek için Çukur'u ve ailesini arkasında bırakmıştır.

Kendi kaderini çizmek için müzik yaptığı sırada karşısına Sena çıkar. Eski bir polisin kızı olan Sena, annesi ve kardeşinin ölümünden sorumlu tutulduğu için evi terk etmiş biridir. Yolları kesişen Sena ile Yamaç’ın tutkulu aşkları Paris’e kadar uzanır ama bu durum Yamaç’ın annesinden gelen kötü bir haberle bozulur. Yamaç biranda kendini ailesinin yanında İstanbul’da bulur.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

İLİşKİLİ GALERİLER