Yakışıklı oyuncu Ahmet Kural, sosyal medya hesabından uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Sıla'nın fotoğrafını paylaştı. Ünlü şarkıcı Sıla, geride bıraktığımız günlerde sevgilisi Ahmet Kural ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmasının ardından, Ahmet Kural'da bir ilke imza attı ve sevgilisi Sıla ile birlikte çekildiği fotoğrafı paylaştı. Kural'ın fotoğrafı, binlerce beğeni ve yorum aldı.SILA KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan sevilen oyuncu Ahmet Kural ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Sıla, 1980 yılında Denizli'de dünyaya geldi. Aslen Denizli'li olan sevilen şarkıcı Sıla, müzik yaşamına korist ve solist olarak başladı. İlerleyen yıllarda yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri ile Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi önemli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşmasını sağlayan ünlü şarkıcı Sıla, ilerleyen yıllarda en çok dinlenilen şarkıcılar arasında yer almaktadır.

AHMET KURAL KİMDİR?

Herkes tarafından sevilen ve birçok takipçisi bulunan ünlü oyuncu Ahmet Kural, 1982 yılında Kütahya'da dünyaya geldi. Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümü'nden mezun olan yakışıklı oyuncu Kural, dizilerde boy göstermeye başladıktan sonra ünlü olmuştur.