Ahmet Kural'dan Adliye Sonrası İlk Açıklama!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ve Sıla bugün hakim karşısına çıktı ve savunmalarını yaptı. Mahkeme davanın 22 Nisan'a ertelenmesine karar verdi. Ünlü oyuncu Ahmet Kural, adliye çıkışı açıklamalarda bulundu.

Ahmet Kural'dan Adliye Sonrası İlk Açıklama!

Ahmet Kural'dan Adliye Sonrası İlk Açıklama!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ve Sıla bugün hakim karşısına çıktı ve savunmalarını yaptı. Mahkeme davanın 22 Nisan'a ertelenmesine karar verdi. Ünlü oyuncu Ahmet Kural, adliye çıkışı açıklamalarda bulundu.

Ünlü şarkıcı Sıla, sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle savcılığa başvurmuş ve ikilinin davası bugün görüldü. Adliyeye ilk olarak Ahmet Kural gelirken Sıla ve avukatı daha sonra giriş yaptı.

Sıla'nın çökmüş hali şaşkınlık yaratırken Ahmet Kural'ın rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. İkili aylar sonra mahkeme salonuna gelirken göz göze geldi ve o anlar kameralara yansıdı.

AHMET KURAL O GECEYİ ANLATTI

Ahmet Kural, hakim karşısında verdiği ifadede çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kural, '2017 Mayıs'ında güzel bir ilişkiye başladık. Ancak dünya görüşlerimizin, inançlarımızın farklılığı, arkadaşlarımı hor görmesi nedeniyle ayrılma kararı aldım. Sonrasında 'bir tokat attı' haberi uydurdu. Bir hafta sonra Okan Can Yantır ile olmaya başladı. 1,5 ay evden çıkmadım. Kimseyle görüşmek istemedim.' dedi.

SILA DA YAŞADIKLARINI ANLATTI

Sıla verdiği ifade de eski sevgilisi Ahmet Kural'la yaşadığı o gece hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sıla, Ahmet Kural'la eve döndükten sonra 'Okan Can Yantır'a dair sorular sordu. Alkolün etkisiyle olmalı. Sonra bana 'git evden defol' vs. dedi. Bir saat boyunca evden kurtulmaya çalıştım. Kötü bir kabus gibiydi. Kafamı ve böbreklerimi tekmeledi. Bana aileme küfürler etti. 'Çok sevdiğin baban kollarında ölsün' dedi. 'O… sen' dedi. Bir şekilde şoförümü aramayı başardım.' dedi.

AVUKATLAR BİRBİRİNE GİRDİ

Ahmet Kural'ın avukatı Sıla'nın 'İdrarımdan kan geldi' iddialarından sonra 'Daha önceki savcılık ifadenizde böbreklerinize vurma kısmını söylemediniz. Bu celsede söylüyorsunuz. Üstelik asistanınız, olayın ertesi günü idrarınızdan kan geldiğini söyledi. Böbreğe vurulması ile idrardan kan gelmesine bağlıyorsunuz. Peki, rapor var mı?' sorusunu sordu. Sıla yanıt olarak 'Sıla, avukattan gelen soruya 'Var... Dosyalarda bunlar mevcut değil' yanıtını verince Kural'ın avukatı 'Böbreklerinizi kontrol ettiniz mi? Raporu dosyaya sundunuz mu? Dosyada olmayan bir şey ve regl dönemiz aynı döneme gelmesi söz konusu olabilir mi?' dedi.

Sıla'nın avukatı Rezzan Epzödemir, Kural'ın avukatına sözlü sataşmada bulunarak tartışma yaşandı.

AHMET KURAL'DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Ahmet Kural, adliye çıkışı açıklamalarda bulundu. Kural, 'Kadınların tepkisi normal haklılar, bilimsel raporlar var tek tek çürüttüğümüz. Mahkeme uzadı. Davamın sonuna kadar arkasındayım. Haklılığımı ispatlayacağım. Türk adaletine güveniyorum.' dedi.

DURUŞMA ERTELENDİ

Sıla, Ahmet Kural ve tanıkların ifadelerinden ardından mahkeme duruşmanın 22 Nisan'a ertelenmesine karar verdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri