Ana Yola Astıkları Çıplak Kadın Fotoğrafı Ortalığı Ayağa Kaldırdı

Banyo seramikleri satan mağazanın astığı afiş, ortalığı karıştırdı. Kapının önündeki çıplak bir kadının duş aldığını gösteren pano, 'kazaya neden olabilir' gerekçesiyle şikayet edildi.

Ana Yola Astıkları Çıplak Kadın Fotoğrafı Ortalığı Ayağa Kaldırdı

Ana Yola Astıkları Çıplak Kadın Fotoğrafı Ortalığı Ayağa Kaldırdı

İngiltere'de banyo seramikleri satışı yapan Bathroom Store, ana yola astığı reklam panosuyla tepki çekti. Çıplak bir kadınının duş aldığını gösteren afiş, çevredeki kişiler tarafından Reklam Standartları Kurumu'na şikayet edildi.

Fakat dükkan sahibi Sam Collins, söz konusu afiş hakkında yaptığı şeyin yanlış olmadığını savunarak şöyle dedi: 'Görüntü TV'de veya sosyal medyada görülebilecek olandan daha kötü değil, oldukça zararsız bir eğlence. Sadece duş alan bir kadın. Kaba olan hiçbir şey yok ve o gerçekten hiçbir şeyi engellemiyor. Şu anda hayatın ne kadar stresli olduğunu görünce, insanların gülebileceğini ve buna gülümseyebileceğini düşündük.'

Söz konusu afişi görenler, iki işlek yolun kesişme noktasından tam olarak gözüken afiş hakkında şikayette bulunduklarını, bu caddeden çocukların da geçtiğini, trafikte gidenlerin kaza yapabileceğini, afişin kabul edilemez olduğunu söyleyerek tepki gösterdiler.

'ELBİSESİYLE DUŞ ALAN BİR KADIN MI BEKLİYORLAR?'

Çıplak afişe destek olan kişiler de yok değil. Dükkanın önünden geçen bir kişi, 'bol şans diliyorum. Banyo ürünleri satıyorlar ve bu sadece bir kadının duşta olduğunu gösteriyor. İnsanlar ne istiyor, elbisesiyle duş alan bir kadın mı? Dışarısı karışık bir dünya ve insanlar her zaman farklı fikirlere sahip olacak' dedi.

Ancak dükkan sahibi gelen şikayetler üzerine afişi kaldıracağını belirtti.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR