Sıradaki Videolar
31 Ağustos 2021 Salı 14:44 - (Son güncelleme: 01 Haziran 2022 Çarşamba 19:00)

Yıllar Sonra Ayvalık'ta Bir Araya Gelen İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar Birlikte Şarkı Söyledi

Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses yıllar sonra ilk defa birlikte düet yaptı. İkilinin söylediği 'Haydi Söyle' İsimli şarkı beğeni yağmuruna tutuldu. İkili Ayvalık'ta bir araya geldi o anlar sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Hülya Avşar'om Ayvalık'taki yazlığını ziyaret eden İmparator İbrahim Tatlıses bu anlarını da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Efsane şarkıyı tekrardan ilk kez söylediler. 

Ünlü türkücü İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses gönderisinde Hülya Avşar’a övgü dolu sözlerle yer verdi. İkilinin dostluğu halen samimi bir şekilde devam ediyor!

HÜLYA AVŞAR’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER 

Eğlenceli anları paylaşan İmparator İbrahim Tatlıses, Düetlerini şu şekilde paylaştı: 'Dünyalar güzeli Hülya Avşarı Ayvalık'ta ziyarete gittim sağolsun bizi bir karşılaması var bize balık ikram etti.'

'Hülya Hanım lütfen beni haftanın beş günü rahatsız etmeyin. Yav sen nasıl bir insansın sen nasıl bir dostsun haftanın beş günü "İbocum nasılsın iyi misin sağlığın yerinde mi?" der mi bir insan o bir Hülya Avşar der kardeşim. İşte Hülya Avşar böyle bir insan tanımadıysanız tanıyın. Ben dersem doğrudur. Çünkü bana inancınızı biliyorum.' dedi.

Hülya Avşar, da gönderi altına 'İboooooo can' yazarak, kalp emojileri gönderdi. İkilinin samimi videosu oldukça sevildi.

Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde bir platform üzerinden yayınlanan güldürü programına konuk olmuştu. Orada samimi açıklamalarda bulunmuştu. Herkesin çok konuştuğu 

öpüşme fotoğrafı için, 'İbrahim'in sadece beni değil herkesi öyle öptüğünü düşünüyorum. O sahnede fazla bir samimiyet var bence' diye konuştu. Mavi Mavi filmindeki sahne ise tam 15 kez yayınlanmıştı.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr