Yıldırım Demirören: 'Coşku ve Heyecanla Sponsorluk Yapacağız'

2020 - 2021 Sezonu’nda 2. Lig ve 3. Lig’in yeni isim sponsoru Misli.com oldu.

Yıldırım Demirören: 'Coşku ve Heyecanla Sponsorluk Yapacağız'

Yıldırım Demirören: 'Coşku ve Heyecanla Sponsorluk Yapacağız'

Sponsorluk anlaşmasında Misli.com’u temsilen açıklamalarda bulunan eski TFF Başkanı ve Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, “Sporun gelişimi bizim temel odağımız” şeklinde konuştu. 2000 senesinden beri sporun içinde olduğunu kaydeden Demirören, “Türk futbol tarihinde 2. Lig ve 3. Lig’e en büyük destek benim dönemimde oldu. Sayın Nihat Özdemir ve yönetim kurulu, bu desteği artırarak devam ettirdiği için mutluluk duyuyorum. Misli.com, Türk futboluna genç yetenekler kazandırmak isteyen, gözünü yukarılara diken 106 kulübümüzü gönülden destekliyor. 58 ilimizde ve 101 stadımızda sizlerle birlikte olacağız. Tam 106 takıma coşku ve heyecanla sponsorluk yapacağız, yaklaşık 2 bin 600 sporcu kardeşimize güç katacağız. 2. Lig ve 3. Lig’e ismimizi verdiğimiz ve Türk futbolunun yanında olduğumuz için onur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

'EKONOMİYİ BÜYÜTMEK İÇİN'

Demirören, “Futbol, basketbol ve voleybol sporlarına bugüne kadar verdiğimiz desteği devam ettirirken, ilgimizi alt liglere de yönlendirerek ülke sporuna daha fazla değer katmak, futbolumuzun marka değerini alt liglerle birlikte yükseltmek ve bu sayede futbol ekonomisini büyütmek amacıyla TFF 2’nci ve 3’üncü Lig’in isim sponsoru olma kararı aldık. Resmi bir bahis platformu olarak, oyunlar üzerinden toplanan vergiler ile endirekt olarak Türk sporuna ve spor ekonomisine verdiğimiz katkı gerçekten çok büyük ve önemli. Gerçekleştirdiğimiz sponsorluklar ile verdiğimiz direkt katkıyı da hesapladığımızda başta futbol olmak üzere, Türk sporu için oluşturduğumuz katma değeri görebilirsiniz” dedi.

'AMAÇ YALNIZCA MADDİ DESTEK DEĞİL'

Atılan imzaların yalnızca ekonomik destek olarak algılanmaması gerektiğini vurgulayan Yıldırım Demirören, yaptıkları bu sponsorluk ile alt liglerin daha yakından takip edilmesine katkı sağlayacaklarını belirtti. Demirören, statların durumuna göre yayın politikası izleneceğini söyleyerek, Misli.com uygulamasını indiren herkesin karşılaşmaları ücretsiz olarak takip edeceğini de cümlelerine ekledi.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR