Yasin Öztekin: 8. Kupayı Kaldırmaya Geldim

Sivasspor’un yeni transferi Yasin Öztekin, Lig Radyo’ya açıklamalarda bulundu.

Yasin Öztekin: 8. Kupayı Kaldırmaya Geldim

Sivasspor’un yeni transferi Yasin Öztekin, Lig Radyo’ya açıklamalarda bulundu. Öztekin, 8. Kupayı kaldırmak istediğini belirtti.

İşte Yasin Öztekin’in o açıklamaları:

Göztepe'de çok güzel günler geçirdim. İlk geldiğimde çok da iyi bir başlangıç yapmıştım. Ancak sonrasında şanssız bir sakatlık yaşadım ve dönüşünde istediğim kadar şans bulamadığım dönemler yaşadım. Ben de oynamadığım zaman, takıma faydalı olamadığım zaman mutsuz olan bir insanım. Bu yüzden ayrılık yoluna gittik.

Çok teklif aldım, ancak bana en sıcak gelen Sivasspor'du. Bu kararı verdiğim için çok mutluyum. Süper Lig'in liderine transfer oldum. Burada edindiğim tecrübeleri genç arkadaşlarıma aktarmak ve takıma hedefler yolunda katkı vermek istiyorum. Galatasaray'da 6 kupa kazandım. Başarılı olmak için neler gerektiğini çok iyi biliyorum. Sivasspor'da da kazanabileceğim 2 kupa var önümde. Sezonunda 8 kupalı bir oyuncu olmayı kim istemez! Bunun için elimden geleni yapacağım.

Şampiyonluk yolu zorlu. Hiç kolay değil. Bizim de önümüzde 16 maç var ama takım olarak herkes birbirine inanıyor. Sivasspor'un en önemli gücü de bu inanç. Beşiktaş maçında da bu inançla galip gelmeyi başardık. Sezon sonuna kadar ben Sivasspor'un zirvede olacağına inanıyorum.

EURO 2020'de Sivasspor'dan çok oyuncu görebiliriz. Sonuçta Sivasspor şu anda ligin lideri ve çok iyi yerli oyunculara sahibiz. Mert Hakan Yandaş, Uğur Çiftçi, Ziya Erdal, Hakan Arslan... Hepsi performanslarıyla buna aday olan kardeşlerim. Emre zaten seçiliyor. İnanıyorum ki Sivasspor'un şu anki kadrosunda yer alan oyuncuların büyük kısmı önümüzdeki yıllarda Türk futboluna büyük hizmetlerde bulunacak.” İfadelerini Kullandı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR