Efecan'dan Flaş Emre Akbaba Açıklaması! 'Fenerbahçe'yi Duyunca Morali Bozuldu'

Alanyaspor’da oynayan Efecan Karaca gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken eski takım arkadaşı Emre Akbaba hakkında da bir itirafta bulundu.

Efecan'dan Flaş Emre Akbaba Açıklaması! 'Fenerbahçe'yi Duyunca Morali Bozuldu'

Efecan'dan Flaş Emre Akbaba Açıklaması! 'Fenerbahçe'yi Duyunca Morali Bozuldu'

Alanyaspor'un tecrübeli oyuncusu Efecan Karaca, ev ve antrenman arasındaki coronavirüs zamanlarında gündeme ve takım arkadaşı Emre Akbabaya dair açıklamalarda bulundu.

Futbol oynamayı çok özlediğini belirten Efecan, "Corona'nın bizi soktuğu hale bakın. Sağlık tabii ki her şeyden önemli ama futbolu da çok özledim. İnşallah herkes sağlığına kavuşur ve güzel günlere geri döneriz. TFF'nin alacağı her kararı saygıyla karşılayacağım. Bu süre zarfında çok çalıştım. Vaktim çocuklara bakarak ve çalışarak geçti" ifadelerini kullandı.

'Fenerbahçe'ye Gitmek İstemiyorum. Galatasaray'a Gitmek İstiyorum Dedi'

Deneyimli oyuncu, eski takım arkadaşı Emre Akbaba'nın Galatasaray'a gitmesiyle alakalı bir detayı da paylaştı. Emre'nin gerçek bir Galatasaraylı olduğunu vurgulayan Efecan, "Transfer sürecinde idmana çıktık. Genel menajer sahaya geldi. 'Fenerbahçe ile anlaştık Emre' dedi. Biz onu alkışlayıp uğurlarken bu sözleri duyduktan sonra morali bozuldu. Hiç yüzü gülmedi. İdmandan sonra 'Ne oldu' dedim, 'Ben Fenerbahçe'ye gitmek istemiyorum. Galatasaray'a gitmek istiyorum' dedi" diye belirtti.

'Gerçek Bir Galatasaraylı Diyebilirim'

Efecan, "Ondan sonra Galatasaray devreye girdi. Alanyaspor'un istediği bonservisi verip anlaştılar. Büyük fedakârlıklar yaptı hem maddi olarak hem manevi olarak. Kimse bunları bilmiyor. Gerçek bir Galatasaraylı diyebilirim" şeklinde konuştu.

'Erol Hoca Her Takımı Çalıştırır'

Adı bazı zamanlar Fenerbahçe ile de geçen teknik patron Erol Bulut'la alakalı da açıklamalar yapan Efecan, "Hem hocalık hem insanlık olarak çok ileride bir insan. Bize hem savunma yapmayı hem de hücumu yani kompakt oynamayı öğretti. Erol Hoca üç büyüklerin yükünü çekebilecek kalite ve donanımda. Fenerbahçe'ye giderse çok başarılı olur, buna yürekten inanıyorum" dedi.

'İnşallah Seneye EURO 2020'de Olurum'

Hayalinin ve amacının Milli Takım’da görev yapmak olduğunu da aktaran Efecan, "Buralara çok çalışarak gelip nasıl Efecan olduysam üstüne kata kata yoluma devam edeceğim. Asla pes etmem ve çok çalışırım. En büyük hedefim Milli Takım'da oynamaktı. Çok şükür bunu başardım. İnşallah seneye EURO 2020'de olurum. Her futbolcunun üç büyük kulüp sevdası vardır ancak olmazsa da önemli değil Alanya'da çok mutluyum, burası benim evim" değerlendirmesinde bulundu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR