Beşiktaş'ta Abdullah Avcı Braga Maçında Yok

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın hastalığı nedeniyle takımın başında olmayacağı açıklandı.

Beşiktaş'ta UEFA Avrupa Ligi'nin 4. haftasında Braga ile oynanacak maçtta teknik direktör Abdullah Avcı'dan yoksun çıkacak.

Dün rahatsızlığı nedeniyle kafile ile Portekiz'e gidemeyen deneyimli teknik adamın hastalığı sebeiyle Portekiz'e gidemeyeceği kaydedildi.

Beşiktaş'tan Abdullah Avcı'nın sağlık durumuna ilişkin açıklamada geldi. Yapılan açıklamada, "4 Kasım Pazartesi günü yüksek ateş ve aşırı halsizlik sebebiyle Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde tetkikleri yapılan ve viral üst solunum yolları infeksiyonu tanısı ile tedaviye alınan Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, şikayetlerinde gerileme olmaması sebebiyle bu sabah aynı hastanede tekrar kontrolden geçirilmiştir. Yenilenen tetkiklerin sonucuna göre Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'nın "viral infeksiyon üzerinde gelişen süper infeksiyona bağlı atipik pnömoni" tanısı ile tedavisinin devam etmesi uygun görülmüş, tıbbi açıdan uzun uçak yolculuğunun doğurabileceği olumsuzluklar göz önünde bulundurularak kendisine doktorlar tarafından seyahat izni verilmemiştir.
Bu nedenle UEFA kuralları gereği Braga maçında takımımızın teknik sorumluluğunu Recep Uçar yapacaktır." ifadeleri yer aldı.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri