Ankaragücü'nden Hakem Kararına Tepkili Açıklama: Adil Yönetim İstiyoruz

Ankaragücü, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Kasımpaşa'yı konuk edeceği mücadeleyi yönetmek üzere hakem Suat Arslanboğa'nın atanmasına tepki gösterdi.

Ankaragücü'nden Hakem Kararına Tepkili Açıklama: Adil Yönetim İstiyoruz

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Eryaman Stadyumu'nda Kasımpaşa'yı konuk edeceği mücadeleyi yönetmek üzere hakem Suat Arslanboğa'nın atanmasına tepki gösterdi. Başkent ekibi, "Adil yönetim istiyoruz" başlıklı bir açıklama yayınladı.

"DAHA DİKKATLİ, DAHA ADİL..."

Başkent ekibinden yapılan resmi açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Spor Toto Süper Lig'in 21. Haftasında 11.02.2019 Pazartesi günü Eryaman Stadyumu'nda karşılaşacağımız Kasımpaşa mücadelesinde maçın orta hakemi olarak Suat Arslanboğa görev yapacaktır.

"Takımımızın Süper Lig'de oynadığı son iki maçta (Aytemiz Alanyaspor ve Trabzonspor) Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasının başında yer alan Suat Arslanboğa, bu maçlarda ve bu maçların öncesinde aleyhimize verdiği hatalı kararlarla skorun değişmesine net bir şekilde etki etmiştir. MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız kritik Kasımpaşa mücadelesinde, maçın orta hakemi Suat Arslanboğa ve yardımcılıklarını yapacak hakemlere güveniyor, daha dikkatli ve daha adil bir yönetim sergileyeceklerini umuyor ve bekliyoruz."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri