Sıradaki Videolar
01 Eylül 2021 Çarşamba 17:50 - (Son güncelleme: 04 Ağustos 2022 Perşembe 09:30)

Haluk Levent Koronavirüse Yakalandı!

Ünlü Rock şarkıcısı Haluk Levent, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını söyledi. Günlerdir çoğu ünlünün salgından etkilendiğini görüyoruz maalesef Haluk Levent'te virüse yakalanan ünlüler arasına girdi!

AHBAP Derneği'nin kurucusu yardımsever sanatçı Haluk Levent, geçtiğimiz günlerde de, AHBAP derneğini devredeceğini ve yurt dışına yerleşeceğini duyurmuştu. Şimdi de talihsiz haberi duyurdu.

Haluk Levent,  sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

-"Canlarım, bugün Moskova'da  Rus Kızıl Ordu ile  provalar yapacaktım. Cumhuriyet marşlarıyla ilgili. Biliyorsunuz gelecek ay Rus Kızıl Ordu ile konserlerim var. Gidemedim Moskova'ya. Çünkü  dünden yaptırdığım PCR testi pozitif çıkmış. Ben de inanamıyorum. Şaşkınlık içerisindeyim çünkü hiçbir belirtisi yok. Kovid olmadığıma yemin edebilirim ama ispat edemem. Bu nedenle birkaç gün dinlenmem gerekecek. Doktor 2 kez aşı olduğumdan dolayı böyle sağlıklı ve hafif atlattığımı söylüyor. Ama ben hafif niye atlatıyorum onu da bilmiyorum. Hiç değişen bir şey yok ama yine de birkaç gün konserlerim var onlar ertelenecek. Sizlerle paylaşmak istedim. AHBAP faaliyetleri devam ediyor. Bu şekilde görüntülü toplantılarına giriyorum, keyifli keyifli. Bilginize." dedi.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr