THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'den Gençlere İş Müjdesi!

Türk Hava Yolları, gençlere yönelik yeni personel alımıyla ilgili ilana çıktı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi gençlere çağrıda bulundu.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi'den Gençlere İş Müjdesi!

Dünyanın 124 ülkesinde 306 noktaya uçan, Türkiye'nin gurur markası Türk Hava Yolları  büyümesine paralel olarak ihtiyacı olan personel arayışlarını da hızlandırdı. THY'nin pilot ve kabin elemanı alımının yanı sıra  THY, üniversitelerin lisans, son sınıf, yeni mezun veya yüksek lisans öğrencileri için de resmi web sitesinden işe alım ilanı yayınladı.

Türk Hava Yolları'nın yetenek programı olarak tanımladığı "Take-off" adı verilen program da gençlerin çalışacağı bölümler ise İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri, Kalite & Teknik, Mali, Operasyon, Planlama, Pazarlama & Satış, Turkish Cargo,Yatırım & Anlaşmalar olarak duyuruldu.

Konuyla ilgili Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Beraber uçalım mı? Üniversitelerin son sınıf öğrencileri ve yeni mezun olan arkadaşlar, beraber 'Take Off' yapalım mı? Gelin bu ailenin bir üyesi olun.Başvuru 4 Nisan'a kadar" dedi.


THY BAŞVURU TAKVİMİ

Online başvuru: 1 Şubat-4 Nisan 2019

Online İngilizce ve Genel Yetenek Sınavı: 12 Nisan-14 Nisan 2019

Genel Yetenek ve İngilizce Sınavı: 27 Nisan

Grup Mülakatları: 10 Haziran-28 Haziran 2019

Kişilik Envanteri: 3-4 Temmuz 2019

Birebir mülakatlar: 15 Temmuz-26 Temmuz 2019

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR