Fahrettin Altun'dan 30 Ağustos Açıklaması

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleriyle alakalı açıklamasında 'Kutlamalar devlet ciddiyetine uygun bir şekilde aylar öncesinden yapılan planlamalara uygun bir şekilde icra edilecektir' dedi.

Fahrettin Altun'dan 30 Ağustos Açıklaması

Fahrettin Altun'dan 30 Ağustos Açıklaması

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Altun'un sosyal medya hesabı (twitter) üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

'Bir kez daha vurgulamak isteriz ki, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gündelik ve suni tartışmaların şekillendireceği etkinlikler değildir. Söz konusu kutlamalar devlet ciddiyetine uygun bir şekilde aylar öncesinden yapılan planlamalara uygun bir şekilde icra edilecektir.

Birileri bu ülkede yıllarca vesayet odaklarını kışkırtmak için suni rejim krizleri çıkarmaya çalıştı. Söz konusu unsurlar bunu yaparlarken daima resmî bayramları ve sembolleri manipüle ettiler. Bugün yine bu türden beyhude girişimlerle karşı karşıya kaldığımızı görüyoruz.

Bugün, devlet milletiyle gerçek manada bütünleşmiş, vesayet odakları tasfiye olmuştur. Cuntalar ortadan kalkmış, terör kaynağında kurutulmaya başlanmış ve demokratik siyaset itibar kazanmıştır. Bütün bunlar sayın Cumburbaşkanımızın liderliği sayesinde hayata geçmiştir.'

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR