Binali Yıldırım'ın Beşiktaş Maçı Anısı Güldürdü

TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Habertürk canlı yayınına katıldı. Yıldırım, canlı yayında Beşiktaş'ın bir maçında yaşadığı komik anısını da paylaştı.

Binali Yıldırım'ın Beşiktaş Maçı Anısı Güldürdü

Binali Yıldırım, katıldığı canlı yayında Beşiktaş'ın Malmö ile oynadığı maçtaki anısını paylaştı.


TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Habertürk TV'de Veyis Ateş'in konuğu oldu.

Gündeme dair açıklamaların yanı sıra kendi hayatından da kesitler anlatan Binali Yıldırım'ın gençlik yıllarında gittiği bir Beşiktaş maçı anısı ise dinleyenleri gülümsetti.

MALMÖ STADI ANISI

Öğrencilik yıllarında Beşiktaş'ın maçlarını kaçırmadığını söyleyen Yıldırım, "Beşiktaş'ın maçını seyretmek için Malmö Stadı'na gittik. Onların tarafına gittik. Bize ayrı bir tribün yok. bir gol oldu. Fırladık 'Feyyaz' diye. Yanımızda da bir tane saçı sakalı birbirine karışmış adam oturuyor. İkinci gol oldu tekrar fırladık 'Feyyaz' diye. Bir gol daha oldu bizim kaleye. Bu sefer hiç konuşmayan adam ayağa fırladı 'Feyyaz' diye bağırdı. Adam bize golü attı. Adam demek ki Feyyaz ismini 'gol' olarak anlamış." diyerek anısını anlattı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri-->