Antalya'da Bidon Fabrikasında Korkutan Yangın

Antalya’da bir bidon üretim fabrikasında yangın çıktı. Yaklaşık 2 saatte söndürülen yangın sonrası fabrika kullanılamaz hale geldi.

Antalya'da Bidon Fabrikasında Korkutan Yangın

Antalya'da Bidon Fabrikasında Korkutan Yangın

Antalya’da bir bidon üretim fabrikasında yangın meydana geldi.

YANGIN KISA SÜREDE BÜYÜDÜ

Öğrenilenlere göre, saat 16.30 sıralarında Kepez ilçesi Zeytinlik 7875 üzerindeki bir plastik bidon üretim fabrikasında yangın meydana geldi. Fabrikanın elektrik kontağından çıktığı iddia edilen yangın kısa sürede idari ofis ve mutfak bölümüne sıçradı. Fabrikada çok sayıda plastik malzeme olması sebebiyle yangın kısa sürede büyüdü. Fabrika sahibi Cem G. ve işçiler dışarı çıkıp hemen durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi yönlendirildi. Yaklaşık 10 itfaiye aracı ve personel, yangına dört koldan müdahalede bulundu.

FABRİKA SAHİBİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Yaklaşık 2 saatte söndürülen yangında fabrika kullanılamaz hale gelirken, yaklaşık 1 yıl önce açılan fabrikanın sahibi Cem G. gözyaşlarına boğuldu. Fabrika sahibini akrabaları teselli etti. Yangında fabrikanın yanındaki bir sera da zarar gördü. Yangına tanık olan Ayşe Çelik, "Yangın hafiften başladı, bir anda çoğaldı. Elemanlar dışarı çıktı. Önüne geçemedik. Plastik fabrikasıydı. 3-4 kişi çalışıyordu" ifadelerini kullandı. Polis ve itfaiyenin yangınla ilgili incelemesi sürüyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri