Sıradaki Videolar
05 Haziran 2021 Cumartesi 13:49 - (Son güncelleme: 19 Temmuz 2022 Salı 11:40)

Esra Erol Neye Uğradığını Şaşırdı, Yaşlı Kadın Genç Sevgilisi İçin Hıçkırıklara Boğuldu!

60 yaşındaki Ayten teyze, 27 yıllık eşini terk edip, 39 yaşındaki sevgilisi Mustafa'nın bulunması için Esra Erol'dan yardım istedi.

Ekranların sevilen programı Esra Erol'da oldukça ilginç bir olay işlenmeye başladı. 60 yaşındaki Ayten teyze, 27 yıllık eşini hiç düşünmeden terk etmişti. 39 yaşındaki sevgilisi ile yaşamaya başlayan Ayten teyze, sevgilisinin evden kaçmasıyla soluğu Esra Erol stüdyosunda aldı. Ayten teyze, gözyaşlarına boğularak sevgilisinin eve dönmesi için yalvardı.

AŞKINI GİZLİ YAŞIYORDU!

Evden kaçan sevgilisinin bulunması için Esra Erol'a başvuran Ayten teyze, sevgilisinin 50-60 yaşlarında olduğunu ve günlerdir kendisinden haber alamadığını belirtmişti. Ancak Erol'un ekibinin yaptığı araştırmalar sonucu Ayten'in sevgilisi Mustafa'nın 39 yaşında olduğu tespit edildi.

'TERMOSUMU AÇTI AŞIK OLDUM'

27 yıllık eşini Mustafa için terk ettiğini açıklayan Ayten Teyze, 'Beni kandırdı. Termosumu açsın diye Mustafa'dan yardım istedim sonra aşık oldum" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

'MUSTAFA İÇİN ÖLÜRÜM'

Ayten Teyze, Mustafa'ya dönmesi için yalvarırken, 'Ben seni 1 aydır gözlüyorum dedi. Leylam dedi. Bana Leylam diye konuşur, ölürüm onun için. Ona yemek yedirdim, güzelce giydirdim. Yiyecek yemeği yoktu. Paraları birer birer gönderdim. 38 yaşındaki kocam Mustafa benim hayatım oldu' ifadelerini kullandı. Eşinden boşanıp Mustafa Korkmaz ile evlendiği için çocuklarının kendisini reddettiğini söyleyen Ayten teyze, 'Çocuklarım benimle konuşmuyor, eve almıyor' şeklinde konuştu.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr