Ekranların başarılı oyuncusu Pınar Altuğ, eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen yakın arkadaşı Vatan Şaşmaz hakkında yapılan yorumlara ateş püskürdü. Güzel oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından mutlu anlarını paylaşınca, "Cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'ı çabuk unuttu." yorumları geldi. Bir kız çocuğu annesi Pınar Altuğ, bu yorumları görünce deliye döndü.

Yaklaşık 2 hafta önce Filiz Aker'in cinayetine kurban giden ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz, 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki rol arkadaşlarını derinden üzmüştü. Mutlu anlarını paylaşan Pınar Altuğ'a tepki gelince, ünlü oyuncu resmen çılgına döndü.

"KALBİMİZ SIZLAR"

Bir sosyal medya takipçisinin "Vatan'ın acısını ne çabuk unuttun" yorumuna ünlü oyuncu Pınar Altuğ şöyle cevap verdi: "Acı ve yas göstermelik bir şey değildir. Hayat devam eder ama arar ara kalbiniz sızlar" diye yanıt verdi.

"VEDA ETMEYE GİTTİM"

Fotoğrafa bir başka takipçisi "Tırnaklar ojeli saçlar açık cenazeye geldi fotoğraf koysa ne olcaak" dedi. Pınar Altuğ takipçisine karşılık olarak, "Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim, ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını kimseye vermem, siz kim olarak bu yorumu yapabiliyosunuz onu anlayamadım. Beni sevmiyor, beğenmiyor olabilirsiniz saygı duyarım ama o zaman da sayfamda işiniz ne diye sorarım malum şahsi sayfam. Bu arada uzuntu gostermelik değildir kalpte yasanır!" dedi.

İşte ünlü oyuncu Pınar Altuğ'un o paylaşımı: