Trabzonspor 128 Milyon TL'yi Reddetti!

Salgın zamanını fırsat olarak gören Nice, Abdülkadir Ömür için Trabzonspor'a 17 milyon Euro (128.3 milyon TL) teklif etti. Bordo- mavililer bu teklifi kabul etmedi ve kapıyı 25 milyon eurodan açtı.

Trabzonspor 128 Milyon TL'yi Reddetti!

Trabzonspor 128 Milyon TL'yi Reddetti!

Bordo- Mavili kulübün gözbebeği olan Abdülkadir Ömür'e, Avrupa'nın yakın takibi sürüyor. Sezon öncesinde 17.5 milyon euro artı Edgar Ie karşılığında Yusuf Yazıcı'yı Lille'e yollayan Fırtına, Abdülkadir'i de Fransa'ya transfer edebilir. Yeni tip coronavirüs (Covid-19) sonrası değişecek ekonomiler sebebiyle birçok takım transferde tedbirli hareket ederken, Fransız kulübü Nice salgın sürecini iyi değerlendirmeyi planlıyor. Kırmızı- siyahlılar, ilk olarak Benfica olmakla birlikte birçok Avrupa takımının istediği 20 yaşındaki genç yetenek için bordo- mavililer ile iletişime geçti.

23 MİLYON EURO KABUL EDİLMEMİŞTİ

Fransızlar, Karadeniz ekibine 17 milyon euroluk (128.3 milyon TL) teklif yaptı. Fakat Başkan Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları bu teklifi kabul etmedi. Genç futbolcu için kapıyı 25 milyon eurodan açan Trabzonspor ile Nice arasında pazarlıkların sürdüğü belirtildi. Bilindiği üzere Trabzonspor’un Başkanı sezon öncesinde Abdülkadir için 23 milyon euroluk teklifi kabul etmediklerini duyurmuştu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR