Okan Buruk: '7 Kulübe Hak Veriyorum Ama Zor'

Medipol Başakşehir Teknik Patronu Okan Buruk, futbol gündemi ve 7 takımın "Bu sezon küme düşme kalksın" isteğiyle alakalı da açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk: '7 Kulübe Hak Veriyorum Ama Zor'

Okan Buruk: '7 Kulübe Hak Veriyorum Ama Zor'

Gündemle alakalı açıklamalar yapan Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk'un cümleleri şöyle:

'7 KULÜBE HAK VERİYORUM AMA ZOR BİR SENARYO'

"Buna TFF karar verecektir. Diğer kulüplerin isteklerini anlıyorum. Her şey bir şey isteyebilir. Çok zor gözükse de bu senaryo, TFF bu konuyu değerlendirecektir. Avrupa'da böyle bir örnek yok. Olacağını da zannetmiyorum. Bütün kulüpler tarafından kabul edileceğini düşünmüyorum. Tabi herkes zor dönemden geçiyor. Herkesin ortamı farklı. 7 kulübe de çok hak veriyorum ama kararı verecek olan Türkiye Futbol Federasyonu.”

'ŞAMPİYONLUĞU İSTİYORUZ'

"Başakşehir uzun yıllardır şampiyonluk potasının içerisinde hep olup, bunu bir türlü başaramadı. Bu sene şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Ekip olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Avrupa'da ilerliyoruz. Türkiye ve Avrupa'daki hedefimiz devam ediyor. Şu anki görüntüye göre Ağustos'ta Avrupa kupası maçları oynanacak gibi görünüyor. Öncelikli hedefimiz çeyrek final. İnşallah ondan sonra daha ileriye gitmeye çalışırız.”

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR