İrfan Can Bombası! 'İmzayı Attım Oğlum'

Başakşehir'in yıldız orta saha oyuncusu İrfan Can Kahveci için Galatasaray devrede.

İrfan Can Bombası! 'İmzayı Attım Oğlum'

Galatasaray Teknik direktör Fatih Terim'in Emre Kılınç ile birlikte gözdesi Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe'nin yolunu tuttu. Bunu çok da sorun etmeyen tecrübeli çalıştırıcı gözünü başka bir yerli oyuncuya dikti: İrfan Can Kahveci.

GALATASARAY İRFAN CAN'I İSTİYOR

O isim; başkanlığı döneminde Aziz Yıldırım'ın defalarca Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'dan bonservisiyle beraber istediği İrfan Can Kahveci'den başkası değil... Tecrübeli teknik adam Belhanda'nın satılması durumunda gelecek paranın tamamının İrfan'ın transfer edilmesinden kullanılmasını istiyor. Henüz Başakşehir'le bu konu masaya yatırılmadı.

ŞAMPİYON OLUNMASI HALİNDE GİDİŞLERİNE İZİN VERİLECEK

Sarı-kırmızılılar, Medipol Başakşehir'in şampiyon olması durumunda Başkan Göksel Gümüşdağ'ın, Edin Visca ile beraber İrfan Can Kahveci'ye verdiği, "Size o zaman izin veririm" sözüne güveniyor. Başakşehir'de başarılı performansını devam ettiren 25 yaşındaki futbolcunun, 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

ARTIK BÜYÜK TAKIMLARDA OYNAMA ZAMANIM GELDİ

Yöneticilerin, yakınları aracılığıyla nabız yokladıkları ve İrfan Can'a "Galatasaray'a gelmeyi düşünür müsün?" diye sordukları öğrenildi. İrfan Can'ın, "Artık 24 yaşındayım. Büyük takımda oynama zamanım geldi" sözleri umutları artırıyor.

NE FENERBAHÇE'Sİ OĞLUM!

İrfan Can, Başakşehir'e transferi öncesinde Fenerbahçe ile de anılıyordu. Eski takım arkadaşı Serdar Gürler, anlaşma öncesi yaşadığı diyaloğu şu sözlerle dile getirmişti: "İrfan'ın Başakşehir'e gitmesi sürpriz oldu. Onu telefonla aradım, 'Fenerbahçeli nasılsın?' dedim. 'Ne Fenerbahçe'si oğlum, Medipol Başakşehir'e imza attım.' dedi. Benim de öyle haberim oldu. Bence en iyi seçeneği yaptı." İrfan'ın yeni bir sürprize imza atıp atmayacağı merak konusu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR