Fenerbahçe Forma Göğüs Sponsoru Açıklandı

Fenerbahçe Kulübünden yapıan açıklamaya göre; Fenerbahçe formagöğüs reklamında AVİS ve diğer markaların kullanılması için Otokoç Otomotiv AŞ ile 2018-2019 sezonu için 1 yıllık sözleşme imzaladı

Fenerbahçe Forma Göğüs Sponsoru Açıklandı

Fenerbahçe Spor Kulübü, futbol takımı forma göğüs reklamı ve diğer muhtelif mecralarda AVIS ve diğer markaların kullanılması konusunda Otokoç Otomotiv A.Ş. ile 1+1 yıllık anlaşma imzaladı.

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklamada;2018-2019 sezonu için sözleşme bedeli olarak kulübe 35 milyon 500 bin TL artı KDV ödeneceği kaydedildi.

Kulüpten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamaya göre;"Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin forma göğüs reklamında AVIS markasının ve diğer muhtelif mecralarda AVIS ve diğer markalarının kullanılması konusunda Otokoç Otomotiv A.Ş. ile 2018/19 sezonu için sözleşme bedeli 35.500.000 TL+KDV olmak üzere 1 yıl uzatma opsiyonlu bir sözleşme imzalanmıştır" denildi.

Sponsorluk lansmanı; başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, Otokoç Otomotiv yöneticileri ve Avis Budget Group Uluslararası Başkanı Mark Servodidio’nun katılımları ile 1 Kasım Perşembe günü düzenlenecek basın toplantısı ile yapılacak.

Sarı lacivertli takım, Spor Toto Süper Lig'in 9'uncu haftasındaki Demir Grup Sivasspor karşılaşmasında da AVIS sponsorlu forma ile mücadele edecek.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri