Felipe Melo'dan Galatasaray Açıklaması

Brezilya'da Palmeiras’da oynayan Galatasaray'ın eski yıldızı Felipe Melo, ülkesinde konuk olduğu bir Instagram canlı yayınında Galatasaray'a dair açıklamalar yaptı.

Felipe Melo'dan Galatasaray Açıklaması

Felipe Melo'dan Galatasaray Açıklaması

Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo, kulübü Palmeiras ve sponsor Crefisa tarafından ortak yapılan bir Instragram canlı yayınına konuk olurken Galatasaray'a dair de önemli açıklamalarda bulundu.

Futbolu sonlandırmak istediği iki kulüp olduğunu aktaran Melo, "Emekli olmak istediğim iki kulüp var. Bunlardan biri olan Galatasaray'ın kalbimde yeri var. Büyük bir sevgim var onlara karşı. Ve bir de Palmeiras var. Son zamanlarda Palmeiras'ı sevdiğimi söylüyorum. Geldiğimde armayı öpmek çok basit olurdu ama bugün öpüyorum çünkü Palmeiras'ı seviyorum. Brezilya'ya dönmem için bana önemli bir kapı açtılar. Kariyerimin en zor anlarında yanımda oldular" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'a geri dönme olasılığına karşın de açıklama yapan 36 yaşındaki futbolcu, "Galatasaray'a geri dönmek çok zor. Avrupa'da tekrar oynamayı düşünmüyorum. Geçen yıl oraya gittiğimde beni onurlandırdılar. İnanılmaz bir sevgi gördüm ki bu da karşılıklı... " şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR