Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

'Boluspor'a Borçlu Bir Şekilde Ayrılıyorum'

Boluspor Teknik Direktör Osman Özköylü ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı. Bu ayrılığın ardından tecrübeli teknik adam açıklamalarda bulundu.

'Boluspor'a Borçlu Bir Şekilde Ayrılıyorum'

Geldiğimiz günden beri başkanımız, yönetim kurulu, taraftarlar ve tüm şehrimiz bize tüm olumsuzluklara rağmen, yaşanan sıkıntılı süreçte destek gösterdiler. Boluspor’da çok güzel dostluklar kurdum. Çok büyük arkadaşlıklar kurduk. Çok güzel insanları yanımızda gördük.

Bu süreçte istediklerimizi yapamasak da çok çalışmamıza rağmen, çok istememize, çok gayret göstermemize rağmen maalesef sonuçsal anlamda istediklerimizi ortaya çıkaramamaktan dolayı çok üzgünüm. Çok daha fazlasını yapmak istiyordum. Ama maalesef bazen istediğiniz olmuyor. İstediklerimizi gerçekleştiremedik ve maalesef şu anki durumda bu ayrılık kararını almış bulunmaktayız. Kolay bir hadise değil.

15 haftadır maç kazanamayan bir takımın teknik direktörüne son güne kadar sahip çıktı. Dün talep benden geldi. Ben kulübün önünü açmak adına, onlara da yardımcı olmak adına, belki bir enerji değişimi olur, yeni gelen hocanın farklı etkisi olur düşüncesiyle kendi adımıza zararı göze aldık.

Boluspor’a zarar vermemek adına böyle bir karar aldık. Kendisine ve yönetim kuruluna ayrıca teşekkür ediyorum. Benim burada yarım kalmış bir işim var. Ben Boluspor’a borçlu olarak gidiyorum. İleri ki zamanlarda bu borcumu tekrar ödemek adına yapmam gerekenleri tamamlamak adına tekrar burada olmayı çok arzu ederim

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR