Beşiktaş'ta Hareketli Saatler! 2 Futbolcu ile Yollar Ayrılabilir

Beşiktaş, Süper Lig'de zirveye tutunmak istemesi amacıyla Ocak ayındaki transfer ve ayrılık çalışmalarını da sürdürüyor.

Beşiktaş'ta Hareketli Saatler! 2 Futbolcu ile Yollar Ayrılabilir

Ligde üst üste iki galibiyet alarak toparlanma sürecine giren Avrupa’da ise puan toplayamayan Beşiktaş’ta, bazı oyunculara yönetim uyarıda bulunacak.

Lens, Oğuzhan, Güven ve Roco gibi isimlerin özellikle son Braga maçındaki performansını beğenmeyen yönetim ve teknik heyet, düzelme olmadığı takdirde devre arasında radikal kararlara imza atacak.

Lens ve Oğuzhan’dan uzun süredir verim alamadığı için, bu futbolcularla yolları ayırarak maddi gelir elde etmek ve teknik anlamda rahatlamak isteyen yönetim, Braga maçındaki oyundan sonra bu duruma daha fazla eğilim gösterecek.

Sadece idareciler ve teknik heyetin değil camianın da bu isimlerin performansından şikayetçi olması sebebiyle, devre arasında operasyon yapacak olan Beşiktaş Yönetimi, alt yapıdan gelen gençlerin de şans bulmasını sağlayacak.

Braga’da, Kartal Kayra Yılmaz’ı ilk 11 de oynatan Erden’i ise sonradan oyuna dahil eden teknik heyette, performans değerlendirmesi konusunda kimsenin göz yaşına bakılmayacak. Göreve gelir gelmez futbolcuların ödemelerini yapan yönetim ise bu yaklaşımın karşılığının sahaya yansımaması durumunda, söz konusu oyuncularla ya ayrılık ya da feda dönemindeki gibi yıllık ücretlerinde indirim talep edecek.

Beşiktaş forması giyen her oyuncunun her kulvarda formaya layık olunması gerektiğini düşünen yönetimin, bu konuyla ilgili çıkan haberlerden de rahatsız olduğu öğrenildi.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri