Yaptığımız araştırmalar sonucu tüketiciler genellikle Türkiye'nin en iyi mobilya markalarını araştırmaktadırlar.Biz de buna cevap olarak tüketicilere yardımcı olması açısından Türkiye'nin en iyi mobilya markalarını derleyerek yardımcı olmak istiyoruz.

Peki, bu mobilya markaları hangileri? İşte haberimizde...

Türkiye'de toplamda 50 bin firma olmasına rağmen bu mobilya firmaları arasından sıyrılarak büyük bir kitle üretimine ulaşan nadir mobilya markaları bulunmaktadır.

Bu mobilya markaları içerisinde genel mobilya üretimi yapan işletmelerin yanında genç odası firmaları, ofis firmaları, yatak ve baza firmaları arasında özelleşmiş ve bu alanlarda markalaşmış mobilya markaları bulunmaktadır.

EN İYİ MOBİLYA MARKALARI

Birçok tüketicinin Türkiye'nin en iyi mobilya markalarını öğrenmek istemesini farkederek sizlere bu içeriği oluşturduk. En iyi mobilya markaları yanında kendi alanında marka olmuş mobilya firmalarını da tanıyacak ve öğrenebileceksiniz.

Geçmişten gelen birçok marka olsa da yeni yeni marka olmaya giriş yapmış mobilya firmalarını da tanıyacaksınız.

Türkiye'nin bir çok yerinde mobilya fuarları kuruluyor. Bu dekorasyon fuarlarında mobilya markaları standalarını açarak yeni sezon ürünlerinin tanıtımını yapıyor.

Yüzlerce firma ve yüzlerce yeni model piyasaya sunuluyor. Tabii bu mobilya fuarlarına katılmanın maliyeti yüksek olduğu için her mobilyacı katılamıyor. Bu sebeple bu tür organizasyonlara sadece mobilya fabrikaları katılıyor.

Burada sıraladığımız koltuk firmaları her yıl çıkarmış olduğu yeni ve farklı modellerle adeta birbirleri ile yarış ediyorlar.

aldore

alfemo

arrigo

bellona

bürotime

cardin

casa

çilek

dilay

doğtaş

donat

enza

e

g

i

i

i

i

k

k

kk

kl

lz

m

m

nn

nn

rrr

rre

saloni

sss

te

b

w

yy

yy

öö

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın