Hadise ve Kaan Yıldırım Ayrıldı mı?

Ebru Gündeş'in boşanma davası açtığı eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı yönündeki iddiayı yalanlayan Hadise'ye ilk destek Kaan Yıldırım'dan gelmişti. Ancak Kaan Yıldırım, sevgilisi Hadise'yi Instagram takibinden çıkarttı.

19.04.2021-16:43 - (Son Güncelleme: 19.04.2021-16:43)Hadise ve Kaan Yıldırım Ayrıldı mı?

Uzun süredir oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişki içerisinde olan ünlü şarkıcı Hadise'nin adı yasak aşk iddiasına karıştı. Şarkıcının arkadaşı Ebru Gündeş'in 11 yıllık eşi Reza Zarrab ile geçtiğimiz yıllarda yasak aşk yaşadığı iddiası ortaya atıldı. 

'KİMSE NAMUSUMU LEKELEYEMEZ'

Magazin gündemini sallayan konu hakkında açıklama yapan Hadise sosyal medya hesabından ‘Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Hadise'nin bu paylaşımını sevgilisi Kaan Yıldırım da paylaşarak, sevgilisinin yanında olduğunu göstermişti.

KAAN YILDIRIM HAMLE YAPTI!

Yaşanan son dakika gelişmesinde, Kaan Yıldırım, Hadise'yi takipten çıkardı. İkilinin bu hamlesi ayrıldıkları yönünde yorumlanırken, söz konusu Reza Zarrab iddiası ayrılığa neden olarak gösterildi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR