Vodafone İstanbul Maratonu, 41'nci Kez Sporcuları Terletecek!

İstanbul’da 41’incisi düzenlenecek olan "Vodafone İstanbul Maratonu" sebebiyle bazı yollar yarın saat 03.00 ile 15.00 arasında trafiğe kapatılacak.

Vodafone İstanbul Maratonu, 41'nci Kez Sporcuları Terletecek!

Asya ile Avrupa arasında 3 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan ‘Vodafone İstanbul Maratonu’ için yarın bazı yollar trafiğe kapatıldı.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından aktarılan açıklamaya göre, organizasyon için 15 Temmuz Şehitler Köprüsü dahil tüm parkur güzergahı ve bağlantılı tüm yollar, yarın saat 03.00 ile 15.00 arasında trafiğe kapatılacak. Metrobüs seferleri ise Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden yapılacak.

MARATON'A KATILANLARA ULAŞIM ÜCRETSİZ

Maraton katılımcıları, göğüs numaralarını göstererek İETT otobüsleri, raylı sistem, vapur ve deniz otobüslerinden ücretsiz yararlanabilecek. Maraton ve 15 kilometrelik yarışlara dahil olacak sporcuları köprüye ulaştıracak otobüsler, Taksim ve Sultanahmet Meydanı'ndan 07.00-07.30 saatlerinde hareket edecek.

Halk koşusu sporcularını start noktasına götürecek otobüsler ise Mecidiyeköy'den 07.00-08.00 saatleri arasında kalkacak.

Yarın yapılması planlanan Vodafone 41. İstanbul Maratonu'nda 58 elit atletin koşacağı açıklandı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri