Uyanış Rezaletinin Yönetmeni Gözaltına Alındı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşamını konu edinen 'Reis' filminin yapımcısı, 15 Temmuz gecesini anlatan 'Uyanış' filminin ise yönetmeni olan Ali Avcı, FETÖ üyeliğinden gözaltına alındı.

'Uyanış' filmin fragmanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kafasına silah dayanan görüntülerden sonra büyük tepkiler alan filmin yapımcısı Ali Avcı gözaltına alındığı bildirildi

EVİNDE SAKLANAN FETÖ'CÜ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından gerçekleştirilen soruşturmada hakkında gözaltı kararı alınan Ali Avcı, Bağcılar'daki evinde gözaltına altına alındığı bildirildi. Polis  ekipleri tarafından evde yapılan arama esnasında kaçan bir kişi ise kovalamaca sonucu yakalandığı duyuruldu. Yakalanan şahıs kendini Hasan Aslan olarak tanıttığı fakat yapılan kimlik kontrolünde bu şahısın Fettulhalçı Terör Örgütü'nün(FETÖ) Yıldız Teknik Üniversitesi soruşturmasında firari kaçağı olan ve hakkında yakalama kararı var olan Fetullah Karabiber olduğu tespit edildiği ortaya çıktı. Fetullah Karabiber'in 'Bylock' kullanıcısı olduğu belirtildi ifade edidli.

Gözaltına alınan 2 kişi emniyet müdürlüğüne götürüldü.

REİS FİLMİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını edinen ve berbat bir yapım olarak gösterime giren Reis filmi gişede çakılmıştı.

İKİNCİ SKANDAL FİLM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üzerinden para ve rant kazanmayı amaçlayan bu filmin yapımcısı, skandal bir filme daha imza attı.

15 Temmuz'un ekmeğini yemeye çalışan yapımcı, 15 Temmuz destanını anlattığını iddia ettiği filmde, FETÖ'cü alçakların o gece yapmak istediği ancak başaramadığı ne varsa filme taşıdı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR