Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan, Araklı'da İncelemelerde Bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan, kayıp kişileri arama çalışmalarını takip ederek kapanan Araklı-Bayburt kara yolunda incelemelerde bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan, Araklı'da İncelemelerde Bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, 18 Haziran'da sel ve heyelanların meydana geldiği Trabzon'un Araklı ilçesinde yürütülen çalışmaları inceledi.

ARAMA ÇALIŞMALARINI TAKİP ETTİ  

Bakan Turhan, ilk olarak Çamlıktepe ve Yeşilyurt mahallelerinde, 18 Haziran Salı öğle saatlerinde başlayan ve etkisini artıran şiddetli yağış neticesinde meydana gelen sel ve heyelanın ardından kaybolan 2 kişinin bulunması için yürütülen çalışmaları takip etti.

ARAKLI-BAYBURT KARA YOLUNU İNCELEDİ  

Çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi edinen Bakan Turhan, daha sonra araç ve yaya trafiğine kapanan Araklı-Bayburt kara yolunda incelemelerde bulundu. Söz konusu alandaki çalışmaları da takip eden Bakan Turhan, ilgililerden son durum hakkında bilgi aldı.

Bakan Turhan'a, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile diğer ilgililer eşlik etti.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR