Türk ve Rus Heyetler Moskova'da Görüşecek

Libya ile varılan mutabakatın ardından diplomasi trafiği hız kazandı. Bu kapsamda, Ankara'dan önümüzdeki hafta Moskova'ya bir heyet gidecek. Görüşmelerde, Doğu Akdeniz'de dengeleri değiştiren anlaşma, görüşmelerde kapsamlı olarak ele alınacak.

Türk ve Rus Heyetler Moskova'da Görüşecek

Türk ve Rus Heyetler Moskova'da Görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin telefonda görüştü. Görüşmede, Türkiye'den Moskova'ya bir heyet gitmesi kararlaştırıldı. Türk heyeti önümüzdeki hafta Moskova'da olacak ve görüşmede, Doğu Akdeniz'de dengeleri değiştiren Libya mutabakatı kapsamlı olarak ele alınacak.

Moskova'ya gidecek heyete Dışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal başkanlık edecek. Milli Savunma Bakan Yardımcısı ile istihbarat birimlerinden yetkililer de heyette yer alacak.

Moskova'daki görüşmelerde Libya’da istikrarlı bir ortamın sağlanması amacıyla ortak atılacak adımlar ve işbirliği konularının ele alınması bekleniyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum YazA PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/web/web.haber365.com/public_html/public/themes/nova/index.php:5)

Filename: core/Common.php

Line Number: 443

Error

An Error Was Encountered

Unable to find theme layout: index