Taksim'de Kadını Taciz Ederken Yakalanan Kişi Serbest Bırakılmıştı, Savcılık Geri Çağırdı

Taksimde genç kadı takip ederken sivil polislerin dikkatini çeken sapık, takip esnasında yakalanıp gözaltına alındı.

Taksim'de Kadını Taciz Ederken Yakalanan Kişi Serbest Bırakılmıştı, Savcılık Geri Çağırdı

Taksim İstiklal Caddesi'nde genç bir kadını uzun süre takip edip tacizde bulunan ve polisin filmleri aratmayan operasyonuyla etkisiz hale getirilen şahıs için yakalama kararı çıkarıldı.

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde genç kadını uzun süre takip eden ve sonrasında sözlü tacizde bulunan şahıs güvenlik timleri tarafından saniye saniye kaydedilmişti. Gözaltına alındıktan sonra serbest kalan şahıs için yakalama kararı çıkarıldı.

POLİS ALIP SERBEST BIRAKTI

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde önceki gün, genç bir kadını uzun süre takip ederek sözlü tacizde bulunan şahıs an be an kameralara yansımıştı. Olayın ardında Güven Timleri Şube Müdürlüğü Bölge Amirliği ekiplerince gözaltına alınan şahıs polisteki ifade işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştı.

SAVCILIK GERİ ÇAĞIRDI 

Soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, şahıs hakkında yeni bir karar verildi. Savcılık polis merkezine şahsın gözaltına alınarak mevcutlu şekilde adliyeye getirilmesi talimatı verildi. Savcılığın talimatın ardından polis ekipleri, genç kızı takip eden 28 yaşındaki Sezer T.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR