Kanal A Kapatıldı mı? Kanal A Neden Kapandı?

Son dakika Kanal A kapatıldı. Kanal A neden kapatıldı

Kanal A Kapatıldı mı? Kanal A Neden Kapandı?

Son dakika Kanal A kapatıldı. Kanal A neden kapandı. KAnal A yöneticileri tarafından açıklama yapıldı mı?

1996 senesinden bu yana yayın hayatına devam eden Kanal A'nın son dakika kapatıldığı haberi gündeme oturdu. Kanal A neden kapandı. kapatıldı mı? soruları netlik kazanırken kanalın yapımcılarından da son dakika açıklama yapıldı.

KANAL A YAPIMCILARI AÇIKLADI

Kanal A 'nın kapatılması ilealakalı olarak yapımcılar bir açıklama yaptı. "28 Şubat’çılar, FETÖ’cüler başta olma üzere bir çok mihrak ile karşımıza çıkan badireleri inanç ve azimle atlattık. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz" şeklinde ifadelere yer verildi.

Açıklamasına devam eden yapımcılar tarafından Kanal A'nın kapatılma sebebi açıklamsına devam edildi ve ''Hareketli ve yoğun gündemler içerisinde geçen süreçte, vatanımız, milletimiz ve maneviyatımız için sürekli ortak değerleri gündeme getirdik. Hedeflerimiz gereği medya işinde yıllardır rızık peşine düşmedik. Rızkı veren Cenab-ı Hak’tır düşüncesiyle hareket ettik.

Medya ve özellikle televizyon dünyası dikensiz gül bahçesi değil ki Kanal A gülistan olsun. Ama biz her zaman halimize şükrettik, hamd ettik. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz. Radyo A ve www.kanalahaber.com yayınlarına devam edecek. Bu süre zarfında samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli izleyicilerimize, fedakâr programcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla...'' denildi. 

KANAL A HAKKINDA

Kanal A, Ankara merkezli bir televizyon kanalıdır.

Kanal A Ana Haber'i hafta içi Fatih Şahin, hafta sonu ise Tuğba Dalkılıç sunmaktadır.

15 Eylül 1997 tarihinde yayına başladı. Sahibi Ahmet Kaya'dır. Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'dır.

Termikel Şirketler Grubu bünyesinde yayın yapmaktadır. Türksat uydusu üzerinden Avrupa, Asya ve Afrika'da izlenebilmektedir. Karasal yayınlarla (sadece İç Anadolu Bölgesi'nde) ve Tivibu platformundan seyredilebilmektedir.

Kanal, 2015 yılında 16:9 ve HD yayına başlamıştır

 

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR