17 Temmuz 2019
  • Istanbul 25°
  • Ankara 22°
  • Izmir 28°
İmsak 03:46
Güneş 05:39
Öğle 13:15
İkindi 17:13
Akşam 20:41
Yatsı 22:26
BIST99.806
Dolar5,6872
Euro6,3872
Altın260,05

Kamyonet Kasasında Ayı, Kurt ve Tilki Görenler Şaştı Kaldı

Çankırı'nın Ilgaz ilçesinde bir kamyonetin kasasında yolculuk yapan ayı, kurt ve tilki gibi hayvanların görüntüsü görenleri şaşırttı. Hayvanların cansız olduğu ve içlerinin doldurulduğu öğrenildi.

Kamyonet Kasasında Ayı, Kurt ve Tilki Görenler Şaştı Kaldı

Çankırı'nın Ilgaz ilçesinde tahnit uygulanan, içlerinde ayının da yer aldığı yaban hayvanları, kamyonet kasasında nakledildi.

FOTOĞRAFINI ÇEKMEYE ÇALIŞTILAR

Ilgaz Dağı'nda trafik kazası gibi sebeplerle telef olan ayı, kurt, tilki gibi yaban hayvanları, tahnit (cesedin iç organlarının çıkarılarak, farklı kimyasallar uygulanarak çabuk bozulmayacak duruma getirilmesi) uygulanarak, Ilgaz Kayak Merkezi'ne kaymakamlığa ait kafeteryada sergilendi.

Kafeteryanın kapatılmasının sonrasında, tahnitlenmiş hayvanların, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi'ne ait lgaz Belören köyünde olan rehabilitasyon merkezine nakledilmesine karar verildi. İçlerinde ayının da yer aldığı tahnitli hayvanlar, kamyonetin kasasında merkeze sevk edildi. Kamyonet kasasında hayvan cesetlerini görenler şaşırdı. Bazı kişiler, hayvanların fotoğrafını çekmeye çalıştı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri