İstanbul'da İDO ve BUDO Seferleri İptal

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları A.Ş., olumsuz hava şartlarından ötürü bazı seferlerin iptal edildiğini açıkladı.

İstanbul'da İDO ve BUDO Seferleri İptal

İstanbul'da İDO ve BUDO Seferleri İptal

İstanbul'u hakimiyeti altına alan fırtına, deniz ulaşımında aksamalara sebep oldu. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları A.Ş., olumsuz hava şartlarından ötürü bazı seferlerin iptal edildiğini açıkladı.

İDO'nun resmi internet adresinde 31 Aralık Salı günü "Bandırma-Yenikapı-Bostancı 07.45" seferinin, "Kadıköy-Yenikapı-Bursa 07.50" seferinin ve "Bursa-Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Kadıköy 08.30" seferinin gerçekleşmeyeceği bildirildi.
Şehir Hatları A.Ş. ise resmi sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği açıklamada, "İstinye-Çubuklu arabalı vapur seferleri, 19.45 Karaköy-Kadıköy seferi ve 18.00 Adalar-Kadıköy-Beşiktaş" seferlerinin iptal edildiğini belirtti.

BUDO'DA SEFERLER İPTAL
Marmara Denizi'ndeki olumsuz hava koşullarından ötürü Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) bazı seferleri iptal edildi.

BUDO'nun internet adresindeki açıklamada, "Saat 07.00 ile 09.30'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), saat 10.00 ile 13.00'teki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya), saat 09.30'daki Bursa (Mudanya)-Armutlu (İhlas), saat 10.00'daki Armutlu (İhlas)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci), saat 13.00'teki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Armutlu (İhlas) ve saat 14.25'teki Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya) seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi" ifadeleri yer alıyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR