Hakkari Valisi İdris Akbıyık'dan Yaralı Askerlere Ziyaret

Hakkari Valisi İdris Akbıyık, beraberindeki heyet ile birlikte bölücü terör örgütü tarafından Çukurca ilçesinde yapılan saldırıda yaralanan 2 askeri, tedavi gördükleri hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Hakkari Valisi İdris Akbıyık'dan Yaralı Askerlere Ziyaret

Hakkari Valisi İdris Akbıyık'dan Yaralı Askerlere Ziyaret

Hakkari Valisi İdris Akbıyık, beraberindekiler ile birlikte bölücü terör örgütü tarafından Çukurca ilçesinde yapılan saldırıda yaralanan 2 askeri, tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

BERABERİNDEKİ EKİPLE ZİYARET ETTİ

Vali Akbıyık, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk ve İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ile birlikte bölücü terör örgütü tarafından Çukurca İlçesi Bayrak Tepe Üs Bölgesine yapılan saldırıda yaralanan ve tedavileri devam eden 2 askeri ziyaret ermek için Hakkâri Devlet Hastanesi’ne gitti.

GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

Vali Akbıyık ve beraberindekiler, Merkez Komutanı Kıdemli Albay Engin Kardeş, Başhekim Op. Dr. Bekir Doğan, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ahmet Aydın ve Hastane Müdürü Necdet Demir tarafından karşılandı. Vali Akbıyık, hastanede tedavi altına alınan yaralı askeri ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri