Eşini Sokak Ortasında Vuran Sanığın Yargılanması Sürüyor

Esenyurt’ta 2 yıl önce kendisinden boşanmak isteyen eşini sokak ortasından öldüren ve cinayet öncesi sosyal medya hesabından geri sayım yapan şahsın yargılanmasına devam edildi. Duruşmada mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılmasını talep etti.

Eşini Sokak Ortasında Vuran Sanığın Yargılanması Sürüyor

Eşini Sokak Ortasında Vuran Sanığın Yargılanması Sürüyor

Esenyurt'ta 31 Ekim 2017'de kendisinden boşanmak isteyen eşi Şenay Akdoğan'ı arabasında ateş ederek öldüren İhsan Akdoğan'ın davasının görülmesine devam edildi. Bakırköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada tutuklu sanık İhsan Akdoğan SEGBİS sistemi ile hazır edildi. Maktül Şenay Akdoğan'ın annesi Şenel Koçarslan ve taraf avukatları da duruşmaya katıldı.

MÜEBBET HAPSİ İSTENİYOR 

Duruşmada esasa ilişkin mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı sanığın "eşe karşı kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis ile cezalandırılmasına karar verilmesini talep etti. Müşteki avukatları mütalaaya katıldıklarını söyleyerek sanığın en ağır şekilde cezalandırılmasını istedi. Söz verilen sanık avukatı ise mütalaaya karşı savunma hazırlamak için süre talep etti.

DURUŞMA ERTELENDİ 

Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti sanığa ve avukatlarına beyanda bulunmaları için gelecek celseye kadar süre verilmesine hükmederek duruşmayı erteledi.

"ALLAH BU CANİLERİ MİLLETTEN UZAK TUTSUN"

Duruşmanın bitmesinin ardından maktül Şenay Akdoğan'ın annesi Şenel Koçarslan, kızının toprağın altında çürüdüğünü söyleyerek "Allah bu canileri milletten uzak tutsun" dedi.

 

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR