Devlet Bahçeli: Cumhur İttifakı Hedeflerine Ulaşmıştır

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili ilk değerlendirmesini yaptı. Bahçeli, "Cumhurun karşısında tesis edilen kirli cephe başarısızlığa mahkum edilmiştir." dedi.

Devlet Bahçeli: Cumhur İttifakı Hedeflerine Ulaşmıştır

Devlet Bahçeli, yerel seçimlerle ilgili ilk değerlendirmesini yyaptı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili ilk açıklamasını yaptı.

Devlet Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan satırlar şu şekilde:

SEÇİM SONUÇLARINA CUMHUR İTTİFAKI RUHU DAMGA VURMUŞTUR

Sandıktan çıkan sonuçlara saygı ve riayetimiz tartışma götürmez bir gerçektir.geçmiştir. Malatya'da 2 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan kavgadan dolayı derin bir hüzün duyuyorum, Allah rahmet diliyor Saadet camiasına başsağlığı diliyoruz.

Seçim sonuçlarına cumhur ittifakı ruhu damga vurmuştur. Cumhurun karşısında tesis edilen çok aktörlü kirli cephe, yerli ve yabancı işbirlikçileri kanalıyla sonuç almaya çalışsa da başarısızlığa mahkum edilmiştir. 31 Mart seçimleri zilleti reddetmiş, ülkemizin zaafa düşmesini bekleyenleri bertaraf etmiştir.

CUMHUR İTTİFAKI HEDEFLERİNE ULAŞMIŞTIR

Cumhur ittifakının beka çağrısı doğudan batıda, kuzeyden güneye hem duyulmuş, hem benimsenmiş, hem de tasdik edilmiştir. Türk milleti engin sağ duyusunu göstermiş, bekasına muazzam şekilde destek vermiştir. Cumhur İttifakı hedeflerine ulaşmıştır.  31 Mart seçimlerinin kazananı tüm Türkiye’dir.

Ekonomik tetikçiler, döviz çeteleri, terör örgütleri, terörist emeller çaresiz kalmışlar, hak ettikleri cevabı almışlardır.

ARTIK SEÇİM GERİDE KALMIŞTIR

Artık seçim geride kalmıştır. Ülke ve millet olarak dikkatle önümüze bakmak, ağırlaşan sosyal ve ekonomik meselelerle birlikte, çetrefilleşen uluslararası ilişkilere titizlikle odaklanmak hayati önemdedir. Türkiye’nin kutuplaşarak mesafe alması düşünülemeyecektir.

Cumhuriyetin yüzüncü yıl dönümüne, müreffeh güçlenmiş bir ülke olarak girmek milli bir hedeftir. Tarihe karşı hem vefa, hem de gönül borcumuz vardır. Bilinmelidir ki aziz milletimiz bekası üzerinde ne kadar hassas olduğunu göstermiştir.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR