Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Büyük Sürpriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Dokuz Eylül Üniversitesi akademik yılı açılış töreninde sürpriz yapıldı. Törene Erdoğan'ın çok sevdiği bilinen 2 şarkıyla başlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dokuz Eylül Üniversitesi'nin 2018-2019 Akademik senesi açılış töreninde sürpriz bir parça ile karşılandı. Dinletinin bir sonraki şarkısı da gene Erdoğan'ın çok sevdiği bilinen "Nazende Sevgilim Yadıma Düştün" parçası oldu, Erdoğan da eşlik etti.

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Korosu'nun eşliğinde söylenen İstiklal Marşı'nın sonrasında başlayan törende koro, özel bir dinleti yaptı. Konservatuvar Müdürü Prof. Dr. Ümit İşgörür'ün idare ettiği koronun dinletisinde solist Cansu Kırca'nın söylediği ilk parça Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çok sevdiği ve bazen söylediği bilinen "Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda" oldu.

'NAZENDE SEVGİLİM YADIMA DÜŞTÜN'

Şarkıya Cumhurbaşkanı Erdoğan da salonda oturduğu yerden eşlik etti. Dinletinin bir sonraki parçası da gene Erdoğan'ın çok sevdiği bilinen "Nazende Sevgilim Yadıma Düştün" şarkısıydı. Dinletinin sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan koroyu ve solisti ayakta alkışladı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR